“Brushless” accubladblazer

Beperkte voorraad



- Digitale borstelloze motor: '50% meer vermogen¹, 45% sneller¹ en 10x langere levensduur
- De axiale ventilator zorgt voor een hoog luchtvolume over een breder gebied
- Snelheidsregeling voor optimale controle van luchtsnelheid en -volume
- Power-Boost-modus levert meer vermogen om zware bladeren en vuil op te ruimen
- Grote blaasbuisdiameter die een maximale luchtstroom levert
- Door het lichte, ergonomische ontwerp kan het gereedschap met maar één hand worden gebruikt
- Verloopmondstuk voor een nauwkeurige luchtstroom, ideaal voor natte bladeren
- Blaascapaciteit van 710 m² op basis van een accu van 5,0 Ah
- Luchtsnelheid van 175 km/h
- Blaaskracht van 9 N
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

Digitale borstelloze motoren
In het DNA van elk SKIL gereedschap zit de nieuwste spitstechnologie ingebakken. Onze compacte, digitale borstelloze motoren leveren extra vermogen, extra efficiëntie en een langere levensduur dan vergelijkbare borstelmotoren.
Ontdek Digitale borstelloze motorenKEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™
ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Borstelloze accubladblazer met variabele snelheid
De „20V Max” (18 V) SKIL 0331 is een borstelloze accubladblazer die ideaal is voor het bij elkaar blazen van zowel droge als natte bladeren. Deze maakt deel uit van het SKIL borstelloze programma en biedt ongeëvenaard waar voor zijn geld. Onze borstelloze motor is sneller, krachtiger en gaat 10 keer langer mee dan een gebruikelijke motor met koolborstels.Dit gereedschap is uitgerust met een krachtige axiale ventilator die een indrukwekkende maximale luchtsnelheid van 175 km/h en een hoog luchtvolume van 710 m3/h produceert. U kunt de snelheid voor een optimale werking regelen. SKIL 0331 heeft ook een Power Boost-modus die u kunt gebruiken om zware bladeren, natte bladeren en tuinafval met extra vermogen op te ruimen. Maximale luchtstroom wordt gegarandeerd door de grote blaasbuisdiameter. U kunt het meegeleverde reduceermondstuk eenvoudig op de grote blaasbuis monteren voor een nauwkeurige luchtstroom. Een bijkomend voordeel is het lichte, ergonomische ontwerp van het gereedschap dat het mogelijk maakt om het gereedschap met maar één hand te gebruiken. Dankzij het exclusieve EASY STORAGE-ontwerp van SKIL neemt dit gereedschap na gebruik bijna geen ruimte in beslag. SKIL 0331 AA wordt geleverd met een 4,0 Ah KEEPCOOL™ accu, een snellader, een reduceermondstuk en een „EASY STORAGE”-haak.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Maximale luchtsnelheid | 175 km/h |
| Type ventilator | Axiale stromingsventilator |
| Luchtvolume | 11.83 m³/min |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Max. luchtvolume (m³/h) | 710 |
| Motortype | Borstelloos |
| Type buis | Afneembaar |
| Mondstuk | Yes |
| Accuvermogen | 4 Ah |
| Max. laadstroom | 2 A |
| Nettogewicht incl. accu | 2.3 kg |
| Nettogewicht excl. accu | 1.5 kg |
| Aantal accu's | 1 |
| Oplaadstroom | 2.4 A |
| Spanning/frequentie | 220-240V/50-60Hz |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Spanning (V) | 1 V |
| Verstelbare handgreep | No |
| Rubberen handgreep (overmold) | Yes |
| Vergrendelingsbeveiliging | No |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| Borstelloos | Ja |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 4894863202185 |
| Order Number | GB1E0331AA |
| Geluidsdrukniveau | 88 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 1.6 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 1.38 m/s² |
| Geluidsvermogen | 96 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Oplaadtijd | 1 h |
Verpakking bevat
- Accubladblazer SKIL 0331
- „PWRCORE 20™” 4,0Ah Li-Ion-accu
- Oplader 2,4A
- Reduceermondstuk
- „Easy Storage”-haak
- Gebruiksaanwijzing

































