„Brushless” accubladblazer




- Krachtige „20V Max” (18 V) Lithium-Ion borstelloze accubladblazer voor droge en natte bladeren
- Borstelloze motor: sneller, krachtiger en 10 x langere levensduur
- Axiale ventilator voor een hoog luchtvolume van 680 m³/h met een maximale luchtsnelheid van 160 km/h voor het opruimen van grote oppervlakken
- Regelwiel voor variabele snelheid voor optimale regeling en extra vermogen op moeilijk bereikbare plekken
- Buis met een grote diameter en demonteerbaar veegmondstuk voor een maximale luchtstroom en eenvoudig opbergen na gebruik
- Door het lichte, ergonomische ontwerp kan het gereedschap met maar één hand worden gebruikt
- „Easy Storage”-ontwerp voor plaatsbesparend en netjes opbergen van het gereedschap
- De meegeleverde „Easy Storage” module kan worden uitgebreid tot een handig opbergrailsysteem om uw SKIL tuingereedschappen aan te hangen
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™EASY STORAGE
Rommel belemmert de prestaties en daarom is al ons tuingereedschap ontworpen met een ruimtebesparende Easy Storage-oplossing.
Ontdek EASY STORAGE
ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
„Brushless” accubladblazer voor droge en natte bladeren
De „20V Max” (18 V) SKIL 0330 is een borstelloze accubladblazer, ideaal voor het bij elkaar blazen van zowel droge als natte bladeren. De borstelloze motor is sneller, krachtiger en heeft een 10 x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met borstels. Dit gereedschap is uitgerust met een krachtige axiale ventilator die een hoog luchtvolume van 680 m3/h en een indrukwekkende maximale luchtsnelheid van 160 km/h produceert. U kunt de luchtstroom van de SKIL 0330 eenvoudig maximaliseren door het meegeleverde veegmondstuk te monteren. Een bijkomend voordeel is het lichte, ergonomische ontwerp van het gereedschap dat het mogelijk maakt om het gereedschap met maar één hand te gebruiken. Dankzij het exclusieve „Easy Storage”-ontwerp van SKIL neemt dit gereedschap na gebruik bijna geen ruimte in beslag. De SKIL 0330 CA wordt geleverd met een veegmondstuk en een „Easy Storage”-haak. De accu wordt niet meegeleverd.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Type ventilator | Jet |
| Luchtvolume | 680 m³/min |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Nettogewicht excl. accu | 1.9 kg |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Variabele snelheid trekker | Yes |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| Borstelloos | Ja |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8719643003133 |
| Order Number | GB1E0330CA |
| Geluidsdrukniveau | 88.9 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | < 2.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 99.2 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 2.0 dB |
Verpakking bevat
- Borstelloze accubladblazer SKIL 0330
- Veegmondstuk
- „Easy Storage”-haak
- Gebruiksaanwijzing





































