„Brushless” accu-multitool

Beperkte voorraad



- „PWRASSIST™”: De geïntegreerde USB-poort op de accu maakt het mogelijk om mobiele apparaten onderweg op te laden
- Automatische „PWRJUMP™”: Laadt van 0% naar 25% in de eerste 5 minuten (accu van 2,0 Ah/100% in 30 min.)
- Digitale borstelloze motor: meer vermogen, meer efficiëntie en 10x langere levensduur
- Snelle-ontgrendelingshendel voor snel en comfortabel wisselen van accessoires
- „VRS+”: superieure trillingsreductie, ultralage trillingen tijdens het werk
- Grote 3,6 graden oscillerende gereedschapshoek voor hogere zaagsnelheden
- LED-lamp voor beter zicht op uw werkstuk en comfortabeler werken op slecht verlichte plekken
- Met het universele accessoiresysteem kan een groot aantal „Starlock” basis- en „OIS”-accessoires worden gebruikt
- Traploos verstelbare variabele snelheid voor volledige controle
- Ergonomisch ontwerp en softgrip voor optimaal comfort en perfecte controle
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen


UITZONDERLIJKE PRESTATIES VOOR SERIEUZE PROJECTEN
De SKIL XP Pro Series vertegenwoordigt het beste wat SKIL te bieden heeft, ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken.
Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke woonomgeving aan te pakken.

Digitale borstelloze motoren
In het DNA van elk SKIL gereedschap zit de nieuwste spitstechnologie ingebakken. Onze compacte, digitale borstelloze motoren leveren extra vermogen, extra efficiëntie en een langere levensduur dan vergelijkbare borstelmotoren.
Ontdek Digitale borstelloze motorenKEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™

VRS Laag trillingsniveau
SKIL's focus op een laag trillingsniveau leidde tot diverse technische oplossingen om dit te realiseren, allemaal samengebracht onder de naam VRS (Vibration Reduction System).
Ontdek VRS Laag trillingsniveauACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Krachtige brushless accu-multitool met superieur trillingsreductiesysteem
De „20V Max” (18 V) SKIL 3650 is een krachtige accu-multitool en onderdeel van het „brushless XP” assortiment van SKIL. „XP” gereedschappen leveren uitzonderlijke prestaties en duurzaamheid dankzij hun uitstekende technische specificaties en geavanceerde digitale borstelloze motoren. Net als alle andere SKIL „20V Max” accugereedschappen wordt dit model aangedreven door de toonaangevende geavanceerde „PWRCORE 20™” accu- en opladertechnologie. Borstelloze SKIL 3650 heeft een brede oscillatiehoek van 3,6° en een variabele snelheid voor de beste resultaten in diverse materialen. Het unieke „VRS+”-systeem reduceert trillingen tot een extreem laag niveau, zodat u continu comfortabel door kunt werken. De snijkop is gescheiden van de hoofdbehuizing van de multitool en de motor is omringd door stukken schuim om bewegingen te absorberen. De digitale borstelloze motor levert meer vermogen, meer efficiëntie en een 10x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met koolborstels. Door de meegeleverde accessoires te wisselen, kunt u deze multitool gebruiken voor een groot aantal doe-het-zelf-klussen zoals schuren, zagen en snijden. Het wisselen van accessoires is geen probleem dankzij de snelle-ontgrendelingshendel. De multitool is compatibel met ruim verkrijgbare „Starlock” basis- en „OIS”-accessoires, zodat u altijd het juiste accessoire voor uw klus kunt vinden. Goede zichtbaarheid van uw werk wordt gewaarborgd door de dubbele LED-lamp. De SKIL „PWRJUMP™”-oplader laadt uw „PWRCORE 20™”-accu van 2,0 Ah automatisch op van 0% naar 25% in de eerste 5 minuten, zodat u snel door kunt gaan met de klus. De „PWRASSIST™”-accu is ontworpen met een geïntegreerde USB-A-poort, zodat u ook andere mobiele apparaten van stroom kunt voorzien. De SKIL 3650 GA wordt geleverd in een draagkoffer, inclusief één 2,0Ah „PWRASSIST™ KEEPCOOL™”-accu, een zeer snelle „Auto PWRJUMP™” 6,0A oplader, 9 vellen schuurpapier, een schuurzool, een segmentzaagblad, 2 invalzaagbladen en 2 schraapbladen.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
SKIL XP Pro Series
Gebouwd op een erfenis van uitmuntendheid sinds 1924 is de SKIL XP Pro-serie ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. Als het beste wat SKIL te bieden heeft, combineert de SKIL XP Pro-serie uitzonderlijke prestaties, duurzaamheid, professionele functies en compacte ergonomie. Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke huishoudelijke omgeving aan te pakken.
Specificaties
| Performance Level | UITZONDERLIJKE PRESTATIES |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Ja |
| LED-licht | Ja |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| EAN | 4894863200525 |
| Order Number | MF1E3650GA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Accuvermogen | 2.0 Ah |
| Spanning/frequentie (oplader) | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Onbelaste snelheid | 11000-17000 |
| Oplaadstroom | 6 A |
| Aantal accu's | 1 |
| Nettogewicht excl. accu | 1.1 kg |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Product Series | XP Pro Series |
| Oscillatiehoek links/rechts | 3.6 ° |
| Geluidsdrukniveau | 86.5 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3.0 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 97.5 dB |
| Trillingsniveau (schuren) | < 2.5 m/s² |
| Oplaadtijd | 0.5 h |
Verpakking bevat
- SKIL 3650 accu-multitool
- „PWRCORE 20™” 2,0Ah „PWRASSIST™” Li-Ion-accu (3130)
- „Auto PWRJUMP™” 6,0A oplader (3123)
- Draagkoffer
- Vellen schuurpapier (3x korrel 60, 3x korrel 120, 3x korrel 180)
- Schuurzool
- Segmentzaagblad HCS
- Invalzaagblad (hout, kunststof, metaal) (1x)
- Invalzaagblad (hout, kunststof) (1x)
- Flexibele schraper
- Stugge schraper
- Gebruiksaanwijzing



































