„Brushless” accu-multitool




- Borstelloze motor: sneller, krachtiger en 10 x langere levensduur
- Snelle-ontgrendelingshendel voor snel en comfortabel wisselen van accessoires
- VRS+: superieure trillingsreductie, ultra-lage trillingen tijdens het werk
- Grote 3,6 graden oscillerende gereedschapshoek voor hogere zaagsnelheden
- LED-lamp voor beter zicht op uw werkstuk en comfortabeler werken op slecht verlichte plekken
- Ideaal voor een grote verscheidenheid aan doe-het-zelf-klussen, vooral handig voor precisiewerk
- Met het universele accessoiresysteem kan een groot aantal „Starlock” basis- en „OIS”-accessoires worden gebruikt
- Traploos verstelbare variabele snelheid voor volledige controle
- Ergonomisch ontwerp en softgrip voor optimaal comfort en perfecte controle
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

Digitale borstelloze motoren
In het DNA van elk SKIL gereedschap zit de nieuwste spitstechnologie ingebakken. Onze compacte, digitale borstelloze motoren leveren extra vermogen, extra efficiëntie en een langere levensduur dan vergelijkbare borstelmotoren.
Ontdek Digitale borstelloze motorenKEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™

VRS Laag trillingsniveau
SKIL's focus op een laag trillingsniveau leidde tot diverse technische oplossingen om dit te realiseren, allemaal samengebracht onder de naam VRS (Vibration Reduction System).
Ontdek VRS Laag trillingsniveauACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Borstelloze accu-multitool met snelle-ontgrendelingshendel
De „20V Max” (18 V) SKIL 3650 is een krachtige accumultitool met variabele snelheid voor de beste resultaten in diverse materialen en VRS+ voor ultralage trillingen tijdens het werk. De borstelloze motor is sneller, krachtiger en heeft een 10 x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met borstels. Door de meegeleverde accessoires te wisselen, kunt u deze multitool gebruiken voor een groot aantal doe-het-zelf-klussen zoals schuren, zagen en snijden. Het wisselen van accessoires is geen probleem dankzij de snelle-ontgrendelingshendel. De multitool is compatibel met ruim verkrijgbare „Starlock” basis- en „OIS”-accessoires, zodat u altijd het juiste accessoire voor uw klus kunt vinden. Goede zichtbaarheid van uw werk wordt gewaarborgd door de LED-lamp. Bovendien zorgt het ergonomische ontwerp met softgrip voor extra gebruikscomfort. De SKIL 3650 DA wordt geleverd in een draagtas, inclusief een „20V Max” (18 V) 2,5 Ah „Keep Cool™”-accu, een snellader, 9 vellen schuurpapier, een schuurzool, een segmentzaagblad en een invalzaagblad.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | UITZONDERLIJKE PRESTATIES |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Ja |
| LED spot | Ja |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8719643005137 |
| Order Number | MF1E3650DA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Accuvermogen | 2.5 Ah |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Onbelaste snelheid | 11000-17000 |
| Oplaadstroom | 2.4 A |
| Aantal accu's | 1 |
| Nettogewicht excl. accu | 1.06 kg |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Nettogewicht incl. accu | 1.5 kg |
| Oscillatiehoek links/rechts | 1.8 ° |
| Geluidsdrukniveau | 86.5 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 97.5 dB |
| Trillingsniveau (schuren) | < 2.5 m/s² |
| Oplaadtijd | 1.25 h |
Verpakking bevat
- SKIL 3650 borstelloze accu-multitool
- „20V Max” (18V) 2,5Ah „KEEPCOOL™” Li-Ion-accu
- Oplader (3122 AA)
- Draagtas
- Vellen schuurpapier (3x korrel 60, 3x korrel 120, 3x korrel 180)
- Schuurzool
- Segmentzaagblad HCS
- Invalzaagblad voor hout en kunststof
- Gebruiksaanwijzing
































