3141 AA
45W USB-C PD oplader
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 16.65ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
€ 34,99
Op voorraad

- 45W Power Delivery oplader: Laadt zowel PWRASSIST™ USB-C compatibele SKIL accu's als mobiele apparaten op
- Laadt de SKIL PWRASSIST™ 2,0 Ah USB-C accu in 55 minuten op
- USB-C PD 3.0-aansluiting
3141 AA 45W USB-C PD oplader
€ 34,99
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Product beschrijving
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Twee mechanische snelheden | Nee |
| Nettogewicht accu | 0.092 kg |
| Ingangsspanning | 100-240 V |
| Max. Uitgangsstroom USB-poort (totaal) | 3 A |
| Aantal USB-poorten | 1 |
| Max. laadstroom | 3 A |
| EAN | 4894863202680 |
| Order Number | CR1E3141AA |
| Voltage uitgaand | 5/9/12/15/20 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Nee |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Nee |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Oplaadtijd | 60mins for 2Ah; 120mins for 4Ah h |
Verpakking bevat
- SKIL 3141 45W USB-C Power Delivery (PD) oplader
- 1meter USB-C naar USB-C 3A kabel
- Gebruiksaanwijzing
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 14.07ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
































