„20V Max” 4,0 Ah USB-C PWRASSIST™ accu en 45W USB-C PD oplader

Op voorraad



- PWRASSIST™: De accu heeft een geïntegreerde 100 W USB-C PD 3.0-poort
- De geïntegreerde USB-C-poort zorgt voor snel opladen in twee richtingen van de accu zelf of mobiele apparaten zoals telefoons, tablets of zelfs laptops
- 45W Power Delivery oplader: Laadt zowel PWRASSIST™ USB-C compatibele SKIL accu's als mobiele apparaten op
- Inclusief 1 meter USB-C naar USB-C A kabel
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™PWRASSIST™
U hoeft uw SKIL accu's niet te beperken tot het gebruik van SKIL elektrisch gereedschap. Met onze PWRASSIST™ accu en PWRASSIST™ USB-adapter kunt u onderweg telefoons en tablets opladen.
Ontdek PWRASSIST™
ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Krachtige accu met geïntegreerde ‘PWRASSIST™’ USB-C-poort
Krachtige PWRASSIST™ 3145 (4,0Ah) accu met geïntegreerde 100W USB-C poort, die zorgt voor snel tweerichtingsladen van zowel de accu zelf als diverse mobiele apparaten zoals telefoons, tablets en laptops. De accu kan worden opgeladen met een USB-C oplader en bestaande SKIL PWRCORE 20™ laders zijn volledig compatibel. Pulserende USB-C LED’s geven duidelijk aan of de poort momenteel oplaadt of ontlaadt. De accuniveau-indicator toont handig het resterende vermogen. De accu wordt geleverd met een veelzijdige beschermhoes die ook dienstdoet als telefoonstandaard en wandhouder. Deze krachtige ‘20V Max’ PWRASSIST™ 4,0Ah lithium-ion accu maakt deel uit van het PWRCORE 20™ systeem en levert uitstekende prestaties. Het PWRCORE 20™ systeem bevat geavanceerde batterij- en laadtechnologie en innovatieve functies zoals de gepatenteerde KEEPCOOL™ koeling, die de werktijd tot 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt, terwijl de gepatenteerde ACTIVCELL™ technologie maximale prestaties en optimale bescherming biedt.
Snelle en efficiënte lading voor SKIL PWRASSIST™ accu’s en andere mobiele apparaten
De 45W SKIL 3145 Power Delivery lader heeft een USB-C PD 3.0-poort die de SKIL PWRASSIST™ USB-C accu’s snel oplaadt. Hij laadt niet alleen SKIL USB-C accu’s snel op, maar ook mobiele apparaten zoals telefoons en laptops, waardoor stilstand wordt verminderd en de productiviteit toeneemt. Met meerdere stekkers voor EU-, UK- en US-aansluitingen biedt deze lader uitstekende flexibiliteit thuis en onderweg.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Twee mechanische snelheden | Nee |
| Nettogewicht accu | 0.76 kg |
| Max. Uitgangsstroom USB-poort (totaal) | 5 A |
| Aantal USB-poorten | 1 |
| Batterijcellen | 5S2P |
| Spanning (V) | 20 V |
| Accuvermogen | 4.0 Ah |
| Oplaadstroom | 2.25 A |
| Max. laadstroom | 5 A |
| EAN | 4894863202703 |
| Order Number | BC1E3145AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Nee |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Nee |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Oplaadtijd | 2 h |
Verpakking bevat
- SKIL 3144 USB-C PWRASSIST™ „20V Max” 4,0Ah Li-Ion-accu met KEEPCOOL™-technologie
- SKIL 3141 45W USB-C Power Delivery (PD) oplader
- 1meter USB-C naar USB-C 3A kabel
- Accuhoesje
- Gebruiksaanwijzing
































