360° kryžminių linijų lazeris

- Idealus įrankis 360° lazerio projekcijoms sužymėti visoje patalpoje
- Integruotas ličio jonų akumuliatorius lengvai įkraunamas per integruotą mikro USB prievadą
- Dėl automatinio savaiminio išsilyginimo galima greitai ir tiksliai dirbti be rankinio išlyginimo
- Tiksliai projektuoja horizontalią, vertikalią, kryžminę liniją ar net kryžminę lazerio spindulio liniją
- Naudodami rankinio išlyginimo režimą galite projektuoti įstrižas linijas
- Veikimo atstumas iki 20 metrų
- Akumuliatoriaus lygio indikatorius patogiai rodo, kiek liko akumuliatoriaus įkrovos
- Dėl kompaktiškos konstrukcijos ir minkštos rankenos patogu laikyti
- Nesudėtingą naudojimą užtikrina paprasta vartotojo sąsaja
- 1/4 colio srieginė tvirtinimo anga, skirta gnybtui ar trikojui tvirtinti
Produkta apraksts
Ličio jonų savaime išsilyginantis 360° kryžminių linijų lazeris
SKIL 1960 yra universalus 360° kryžminių linijų lazeris, idealiai tinkantis lazerio projekcijoms visoje patalpoje. Jis tiksliai projektuoja horizontalią, vertikalią, kryžminę liniją ar net kryžminę lazerio spindulio liniją. Šiame kryžminių linijų lazeryje yra integruotas ličio jonų akumuliatorius, lengvai įkraunamas per įrengtą mikro USB įkrovimo prievadą. Lazerio linijos išsilygina automatiškai savaiminio išsilyginimo režimu. O kai atliekate įvairiausius darbus buityje, kuriuos atliekant projekcinių linijų išlyginti nereikia, galite lengvai perjungti į rankinio išlyginimo režimą. Taip galite projektuoti įstrižines linijas, pvz., kai montuojate turėklus. SKIL 1960 veikimo atstumas iki 20 metrų, kompaktiška konstrukcija su minkštomis rankenomis ir paprasta vartotojo sąsaja, todėl tai puikus sprendimas jūsų 360° išlyginimo darbams. Pagaliau, nors tai dar ne viskas, patogus akumuliatoriaus lygio indikatorius aiškiai rodo, kiek liko akumuliatoriaus įkrovos. SKIL 1960 DA parduodamas nešiojimo krepšyje su USB įkrovimo laidu.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| EAN | 8719643002334 |
| Order Number | MT1E1960DA |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Savaime išsilyginantis asortimentas | ± 4 ° |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 96 x 73 x 107 |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Darbinis intervalas | 20 m |
| Išsilyginimo laikas | < 5 s |
| Automatinis išlyginimas | Taip |
| Akumuliatoriaus talpa | 1.2 Ah |
| Laikymo temperatūra | -20°C - +70 °C |
| Maitinimo šaltinis | Li-Ion |
| Darbo laikas | 10 h |
| Veikimo temperatūra | -5°C - +40 °C |
| Išsilyginimo tikslumas | ± 0,5 mm/m |
| Lazerio tipas | 635 nm |
| Lazerio klasė | 2 |
| Įtampa | 3.7 V |
Iepakojums satur
- SKIL 1960 360° kryžminių linijų lazeris
- Nešiojimo krepšys
- USB įkrovimo laidas
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui































