Kryžminių linijų lazeris

- Puikiai ir tiksliai padės dirbant namuose, pavyzdžiui, klojant plyteles ir dekoruojant sienas ar kabinant lentynas
- Žalia lazerio technologija užtikrina maksimalų matomumą
- Integruotas ličio jonų akumuliatorius lengvai įkraunamas per integruotą mikro USB prievadą
- Dėl automatinio savaiminio išsilyginimo galima greitai ir tiksliai dirbti be rankinio išlyginimo
- Projektuoja tikslias susikertančias horizontalias ir vertikalias lazerio linijas
- Naudodami rankinio išlyginimo režimą galite projektuoti įstrižas linijas
- Veikimo atstumas iki 20 metrų
- Akumuliatoriaus lygio indikatorius patogiai rodo, kiek liko akumuliatoriaus įkrovos
- Dėl kompaktiškos konstrukcijos ir minkštos rankenos patogu laikyti
- Nesudėtingą naudojimą užtikrina paprasta vartotojo sąsaja
- 1/4 colio srieginė tvirtinimo anga viršutinėje ir apatinėje dalyje, skirta gnybtui ar trikojui tvirtinti
- Yra itin universalus gnybtas, kuris lengvai tvirtinamas prie įvairių paviršių, užtikrindamas maksimalų lankstumą
Produkta apraksts
Ličio jonų savaime išsilyginantis kryžminių linijų lazeris su žaliąja lazerių technologija
SKIL 1912 yra kryžminių linijų lazeris, kuris projektuoja tikslias susikertančias horizontalias ir vertikalias lazerio linijas. Šiame kryžminių linijų lazeryje yra integruotas ličio jonų akumuliatorius, lengvai įkraunamas per įrengtą mikro USB įkrovimo prievadą. Žalioji lazerių technologija pagerina matomumą. Lazerio linijos išsilygina automatiškai savaiminio išsilyginimo režimu. O kai atliekate įvairiausius darbus buityje, kuriuos atliekant projekcinių linijų išlyginti nereikia, galite lengvai perjungti į rankinio išlyginimo režimą. Taip galite projektuoti įstrižines linijas, pvz., kai montuojate turėklus. Universaliu spaustuvu lazerį galima pritvirtinti prie įvairių paviršių. SKIL 1912 veikimo atstumas iki 20 metrų, kompaktiška konstrukcija su minkštomis rankenomis ir paprasta vartotojo sąsaja, todėl tai puikus sprendimas jūsų išlyginimo darbams. Be to, šio kryžminių linijų lazerio viršuje ir apačioje yra 1/4 colio srieginė tvirtinimo anga, skirta gnybtui ar trikojui tvirtinti. Pagaliau, nors tai dar ne viskas, patogus akumuliatoriaus lygio indikatorius aiškiai rodo, kiek liko akumuliatoriaus įkrovos. SKIL 1912 AA parduodamas su universaliu spaustuvu ir USB įkrovimo laidu.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| EAN | 8719643004420 |
| Order Number | MT1E1912AA |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Savaime išsilyginantis asortimentas | ± 4 ° |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 71 x 61 x 77 |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Darbinis intervalas | 20 m |
| Išsilyginimo laikas | < 5 s |
| Automatinis išlyginimas | Taip |
| Akumuliatoriaus talpa | 1.2 Ah |
| Laikymo temperatūra | -20°C - +70 °C |
| Maitinimo šaltinis | Li-Ion |
| Darbo laikas | 6 h |
| Veikimo temperatūra | -5°C - +40 °C |
| Išsilyginimo tikslumas | ± 0,5 mm/m |
| Lazerio tipas | 520 nm |
| Lazerio klasė | 2 |
| Įtampa | 3.7 V |
Iepakojums satur
- SKIL 1912 kryžminių linijų lazeris
- Lankstus gnybtas
- USB įkrovimo laidas
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui































