Kryžminių linijų lazeris

- Funkcionalumą padidina savaiminio išsilyginimo ir šlaito režimas
- Dėl automatinio savaiminio išsilyginimo galima greitai ir tiksliai dirbti be rankinio išlyginimo
- Horizontalios ir vertikalios lazerio linijos projekcija
- 1/4 colio trikojo sriegis palengvina fiksavimą
- Komplekte esantis gnybtas užtikrina itin didelį lankstumą
Produkta apraksts
Lazerinis gulsčiukas su spaustuku ir trimis darbiniais režimais
SKIL 0511 lazerinio gulsčiuko darbinis diapazonas yra 10 metrų. Jis yra puiki pagalbinė priemonė atliekant įvairiausius darbus buityje, pvz., klojant grindis plytelėmis, dekoruojant sienas ar kabinant lentynas. Dėl trijų skirtingų darbinių režimų SKIL 0511 projektuoja horizontalias, vertikalias ir skersines lazerio linijas. Šis universalus įrankis yra su savaiminio išsilyginimo režimu, kuris automatiškai išlygina projekcines linijas ant ruošinio. Kai atliekate įvairiausius darbus buityje, kuriuos atliekant projekcinių linijų išlyginti nereikia, galite lengvai pastumti jungiklį, kad užblokuotumėte lazerį. Taip galite projektuoti įstrižines linijas, pvz., kai montuojate turėklus. SKIL 0511 tiekiamas su spaustuku, užtikrinančiu didesnį skirtingų paviršių lankstumą. Jis tiekiamas su dviem AA akumuliatoriais, kad galėtumėte iš karto pradėti dirbti!
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| EAN | 8710364069385 |
| Order Number | F0150511AA |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Savaime išsilyginantis asortimentas | +/- 4° ° |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Darbinis intervalas | 10 m |
| Išsilyginimo laikas | 6 sec s |
| Automatinis išlyginimas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | 2x AA (LR6) / 1,5V |
| Veikimo temperatūra | -1°C - +40°C °C |
| Didžiausia atiduodama galia | < 1 mW |
| Lazerio tipas | 650 nm |
| Lazerio klasė | 2 |
Iepakojums satur
- SKIL 0511 kryžminių linijų lazeris
- 2 AA (LR6) baterijos
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui
































