Lazerinis matuoklis

- Idealus lazerinis matuoklis, tiksliai ir greitai atliekantis atstumo bei ploto matavimus
- Tikslus matavimas iki 30 m
- Matavimo ruletė atstumams matuoti, kai nėra tikslinio taško projekcijai arba kai paviršius nelygus ir lenktas
- Nuolatinio matavimo režimas automatiškai atnaujina rodoma atstumą, kai paeinama arčiau ar toliau nuo tikslinio taško
- Lengvai apskaičiuojamas plotas – ploto matavimo režimas
- Didelis ir lengvai įžiūrimas ekranas su foniniu apšvietimu
- Atmintyje galima išsaugoti 2 matavimų duomenis
- Lengvai telpa kišenėje, nes labai kompaktiškas
- Minkšta rankena užtikrina patogų lazerinio matuoklio naudojimą ir apsaugą
- Nesudėtingą naudojimą užtikrina paprasta vartotojo sąsaja
Produkta apraksts
Tikslus ir greitas matavimas naudojant matavimo ruletę
Didelis SKIL 1929 lazerinio matuoklio veikimo atstumas iki 30 metrų idealiai tinka tiksliems ir greitiems atstumo ir ploto matavimams. Galima rinktis skirtingus matavimo režimus, kurie naudojami matuojant atstumą, plotą ir atliekant nuolatinius matavimus. Su SKIL 1929 galima išmatuoti atstumą, kai nėra tikslinio taško projekcijai arba kai paviršius yra nelygus ar lenktas. Lazeriniame matuoklyje yra integruota matavimo ruletė, kuria galima lengvai slinkti paviršiumi į priekį arba atgal. Įrankis gali išsaugoti ir parodyti iki 2 matavimų. SKIL 1929 pasižymi kompaktiška konstrukcija su minkštomis rankenomis, paprasta vartotojo sąsaja ir dideliu apšviečiamu ekranu, todėl tai puikus sprendimas jūsų matavimo darbams. SKIL 1929 AA pateikiamas su rankos dirželiu ir dviem AAA baterijomis.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Matavimo laikas | <1 s |
| Matavimo tikslumas (tipinis) | ± 3 mm |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Matavimo nuotolis | 30 m |
| Laikymo temperatūra | -20°C - +70 °C |
| Maitinimo šaltinis | 2x 1.5V AAA |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40 °C |
| Lazerio tipas | 635 nm |
| Lazerio klasė | 2 |
| EAN | 8719643004383 |
| Order Number | MT1E1929AA |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
Iepakojums satur
- SKIL 1929 lazerinis matuoklis
- Rankos dirželis
- AAA baterijos (2 vnt.)
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui
































