1928 AA
Lazerinis matuoklis
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 113.21ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Idealus lazerinis matuoklis, tiksliai ir greitai atliekantis atstumo bei ploto matavimus
- Tikslus matavimas iki 25 m
- Nuolatinio matavimo režimas automatiškai atnaujina rodoma atstumą, kai paeinama arčiau ar toliau nuo tikslinio taško
- Lengvai apskaičiuojamas plotas – ploto matavimo režimas
- Didelis ir lengvai įžiūrimas ekranas su foniniu apšvietimu
- Atmintyje galima išsaugoti 2 matavimų duomenis
- Lengvai telpa kišenėje, nes labai kompaktiškas
- Minkšta rankena užtikrina patogų lazerinio matuoklio naudojimą ir apsaugą
- Nesudėtingą naudojimą užtikrina paprasta vartotojo sąsaja
Produkta apraksts
Tikslus ir greitas matavimas
Didelis SKIL 1928 lazerinio matuoklio veikimo atstumas iki 25 metrų idealiai tinka tiksliems ir greitiems atstumo ir ploto matavimams. Galima rinktis skirtingus matavimo režimus, kurie naudojami matuojant atstumą, plotą ir atliekant nuolatinius matavimus. Įrankis gali išsaugoti ir parodyti iki 2 matavimų. SKIL 1928 pasižymi kompaktiška konstrukcija su minkštomis rankenomis, paprasta vartotojo sąsaja ir dideliu apšviečiamu ekranu, todėl tai puikus sprendimas jūsų matavimo darbams. SKIL 1928 AA pateikiamas su rankos dirželiu ir dviem AAA baterijomis.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Matavimo laikas | <1 s |
| Matavimo tikslumas (tipinis) | ± 3 mm |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Matavimo nuotolis | 25 m |
| Laikymo temperatūra | -20°C - +70 °C |
| Maitinimo šaltinis | 2x 1.5V AAA |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40 °C |
| Lazerio tipas | 635 nm |
| Lazerio klasė | 2 |
| EAN | 8719643004390 |
| Order Number | MT1E1928AA |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
Iepakojums satur
- SKIL 1928 lazerinis matuoklis
- Rankos dirželis
- AAA baterijos (2 vnt.)
- Naudotojo vadovas
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.17ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Galimi dokumentai šiam įrankiui































