Ultragarsinis atstumų matuoklis

- Ultragarso bangomis matuoja atstumus, plotus ir tūrius
- Įjungus prietaisą parodoma aplinkos temperatūra (°C)
- Galima pasirinkti matavimo vienetus (metrai arba pėdos)
- Unikali savybė – lazerio spindulys padeda tiksliai nutaikyti prietaisą į norimą objektą
- Kompaktiška konstrukcija ir minkštas prietaiso paviršius leidžia patogiai valdyti prietaisą
- Funkcija „Plus“ leidžia lengvai susumuoti iki 10 matavimų rezultatų
- Koregavimo funkcija leidžia taisyti matavimus
- Automatinio išsijungimo funkcija (kai prietaisas nenaudojamas ilgiau, nei 30 sekundžių, jis išsijungia)
- Senkančios baterijos indikatorius
Produkta apraksts
Ultragarsinis atstumų matuoklis ilgiui, pločiui ir tūriui matuoti
„SKIL 0520 Ranger“ – tai įrankis, kurį naudojant ultragarso bangomis matuojamas tikslinių paviršių ilgis, plotis, tūris ir temperatūra. Šiuo įrankiu, kurio matavimo diapazonas yra iki 15 metrų, galima lengvai išmatuoti atstumus patalpose. Tiesiog nukreipkite „SKIL 0520“ į matuojamą paviršių 90° kampu, sulygiuodami gulsčiukus, ir paspauskite mygtuką „Read“. Lazeriniu taikikliu nurodomas ultragarsinio signalo atspindys. Paspaudę mygtuką, matavimo vienetus galite lengvai pakeisti iš metrų į pėdas ir atvirkščiai. Kad būtų patogiau, naudojant „SKIL 0520“ galima įtraukti iki 10 matavimų. Be to, jame yra atšaukimo funkcija atitinkamiems ankstesniems matavimams atšaukti. Šis ultragarsinis atstumų matuoklis tiekiamas su patogiu dėklu, skirtu tvirtinti prie diržo, ir vienu 9 V akumuliatoriumi, kad galėtumėte iš karto pradėti dirbti!
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Lazerio spindulio taikiklis | tik orientacinis |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Ultragarso veikimo kampas apytiksliai | ± 5° ° |
| Maitinimo šaltinis (baterija) | 1x (6LR61) / 9V |
| Matavimo būdas | ultragarsinis |
| Matavimo nuotolis | 0.5 - 15 m |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C °C |
| Didžiausia atiduodama galia | ≤ 1 mW |
| Lazerio tipas | 650 nm |
| Lazerio klasė | 2 |
| EAN | 8710364028597 |
| Order Number | F0150520AA |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
Iepakojums satur
- „SKIL 0520“ ultragarsinis atstumų matuoklis
- 1 x 9 V (6LR61) baterija
- Patogus dėklas prie diržo
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui
































