Frezavimo mašina

- Galinga 1200 W medžio freza puikiai tinka įlaidų drožimui, kampų apvalinimui, išdrožų, griovelių, briaunų ir profilių pjovimui
- Greičio reguliavimo funkcija, leidžia apdirbti daugelį skirtingų medžiagų skirtingais frezos antgaliais
- Dvi LED lemputės pagerina ruošinio matymą
- Elektroninis greičio reguliavimas; užtikrina optimalią pjovimo kokybę
- Švelnus tolygus įsibėgėjimas iki didžiausio greičio
- Pasukamas pakopinis gylio ribotuvas leidžia lengvai frezuoti 8 iš anksto nustatytais gyliais
- Tikslaus gylio reguliavimo mechanizmas leidžia greitai ir tiksliai nustatyti gylį
- Integruotas dulkių siurblio adapteris švaresnei darbo aplinkai
- Suklio fiksatorius leidžia greitai keisti antgalius naudojantis tik vienu raktu
- Ergonomiškos rankenos su minkšta danga suteiks optimalų komfortą ir patogų valdymą
Produkta apraksts
Medžio freza su tolygaus įsibėgėjimo funkcija ir elektroniniu greičio reguliavimu
SKIL 1851 yra galinga 1200 W medžio freza, skirta grioveliams ir įlaidams, formoms, nuožambiams išpjauti, profiliams ruošti ir dekoratyviniams raižiniams. Jį galima naudoti su įvairiomis medžiagomis, nes galite reguliuoti greitį ir tiksliai pasirinkti pjovimo gylį. Pagal atliekamą darbą galite pasirinkti reikiamą greitį ir gylį. Integruotas elektroninis greičio reguliavimas užtikrina optimalią frezavimo kokybę iš anksto pasirinktu greičiu. Gerą matomumą dirbant užtikrina dvi LED lemputės. Ši medžio freza yra ergonomiškos konstrukcijos, su minkšta rankena optimaliam darbo komfortui. Švaresnę darbo aplinką užtikrins integruotas dulkių siurblio adapteris, tinkantis daugeliui standartinio dydžio dulkių siurblių. Suklio užraktas leidžia greitai ir lengvai pakeisti antgalį. SKIL 1851 AA komplekte yra tiesus frezos antgalis, trys įvorės lygiagretus kreiptuvas, lenktas kreiptuvas, apvalus kreiptuvas ir kopijavimo žiedas.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| EAN | 8719643001658 |
| Order Number | VA1E1851AA |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Greitis be apkrovos (aps./min.) | 11000-28000 |
| Įtampa ir dažnis | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Galia | 1200 W |
| Įvorės Ø | 6 & 6.35 & 8 mm mm |
| Didžiausia frezos vertikalioji eiga | 55 mm |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| LED apšvietimas | Taip |
| Garso slėgis | 91 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | 3 m/s² |
| Garso galia | 102 dB |
Iepakojums satur
- SKIL 1851 frezavimo mašina
- Tiesus antgalis (8 mm)
- Įvorės (6, 6,35 ir 8 mm)
- Lygiagreti atrama
- Lenktas kreiptuvas
- Apvalus kreiptuvas
- Kopijavimo įvorė
- Adapteris dulkių siurbliui prijungti
- Veržliaraktis
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui
































