Universalusis pjūklas

- Kompaktiškas ir efektyvus 850 W universalusis pjūklas
- Puikiai tinka įvairiems pjovimo darbams, pvz., įvairioms konstrukcijoms ardyti, šakoms pjaustyti bei medžiams genėti
- Greičio reguliavimo funkcija užtikrina optimalius įvairių medžiagų pjovimo rezultatus
- Greitas ir paprastas pjūklelių keitimas be įrankių naudojant „Clic“ sistemą
- Reguliuojama kojelės padėtis užtikrina efektyvų pjūklelio naudojimą
- Minkšta rankenos danga – optimalus laikymas
Produkta apraksts
Itin kompaktiškas ir lengvas 850 W universalusis pjūklas
„SKIL 4920“ tiesinis pjūklas – tai idealus įrankis griovimo darbams, medžiams genėti ir apipjaustyti bei daugeliui panašių darbų. Jis sveria tik 2,1 kg, tačiau šis efektyvus 850 W tiesinis pjūklas pasižymi maksimalia pjovimo galia, galinčia atlikti ne mažesnius nei 150 mm pjūvius medyje. Dėl mažo „SKIL 4920“ svorio galima ilgiau dirbti ir patirti minimalų nuovargį. Ir tai ypač patogu, kai sunku rasti ergonomišką darbo padėtį, pavyzdžiui genėjant medžius. Be to, šiame įrankyje įdiegta daug patogių funkcijų patogiam ir efektyviam darbui. Galite reguliuoti greitį paleidikliu, kad gautumėte geriausius rezultatus dirbdami su skirtingomis medžiagomis. O keisti pjūklelius kaip niekada paprasta naudojant „Clic“ sistemą, kuriai nereikia jokių specialių įrankių ar raktų. Galiausiai, nors tai dar ne viskas, minkšta įrankio rankena sumažina vibraciją ir leidžia patogiai dirbti. Šio universaliojo pjūklo komplekte yra vienas pjūklelis medžiui ir vienas pjūklelis metalui pjauti.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Įtampa ir dažnis | 220-240V / 50-60Hz |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Galia | 850 W |
| Judesių sk. tuščiąja eiga | 3100 |
| Pjovimo gylis medienoje | 150 mm |
| Pjūklelio eiga | 25 mm |
| Pjovimo gylis aliuminyje | 20 mm |
| Pjovimo gylis metale | 12 mm |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| EAN | 8719643006226 |
| Order Number | F0154920AA |
| Garso slėgis | 90 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Garso galia | 101 dB |
| Vibracijos lygis (pjaunant medžio drožlių plokštę) | 25.5 m/s² |
| Vibracijos lygis (pjaunant medines sijas) | 20.7 m/s² |
Iepakojums satur
- SKIL 4920 tiesinis pjūklas
- Pjūklelis medienai
- Pjūklelis metalui
- Šešiabriaunis raktas
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui
































