Perforatorius

- Galingas L formos perforatorius su 1500 W varikliu
- Trys funkcijos: smūginis gręžimas, įprastas gręžimas sustabdžius SDS funkciją ir kirtimo darbai sustabdžius sukimą
- Vibracijos slopinimo sistema – optimalus patogumas ir mažos vibracijos
- „SDS+“ greito ir paprasto antgalių keitimo sistema
- Tvirtas magnio pavaros korpusas
- Apsauginė sankaba, suveikianti grąžto strigimo atveju
- Greičio pasirinkimo ratuku galima pasirinkti reikiamą greitį bet kuriam darbui atlikti
- Minkšta rankenos danga leidžia prietaisą patogiai laikyti ir optimaliai valdyti
- Reguliuojama antivibracinė šoninė rankena užtikrina saugų valdymą dviem rankomis ir sumažina vibracijas
- Lengvai reguliuojamas gylio ribotuvas, leidžiantis iš anksto nustatyti gręžimo gylį gręžiant aklinas angas
Produkta apraksts
Pneumatinis trijų funkcijų SKIL 1781 perforatorius su labai galingu 1500 W varikliu ir išankstiniais greičio nustatymais užtikrina optimalų valdymą. Su perforatoriaus funkcija galima atlikti betono gręžimo darbus, perforatoriaus sustabdymo funkcija naudojama įprastiniams gręžimo darbams, o sukimo sustabdymo funkcija skirta kirtimo darbams. Vibracijos slopinimo sistema („VRS“), patogi L forma ir tvirtas magnio korpusas – šis gręžtuvas idealiai tinka tokiems sunkiems darbams, kaip betono iki 36 mm gręžimas ir kirtimas. „SDS+“ sistema užtikrina greitą ir lengvą priedų keitimą. Neslystanti minkšta rankena ir reguliuojama antivibracinė šoninė rankena palengvina darbą dviem rankomis. Naudodami patogų gylio matuoklį galite nustatyti gręžimo gylį, kai reikia išgręžti tam tikro gylio angas. SKIL 1781 GC parduodamas tvirtame dėkle, kuriame yra 13 mm griebtuvas su „SDS+“ adapteriu ir 7 dalių SDS+ grąžtų rinkinys.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Maks. smūgių dažnis | 400-3000 IPM |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Greitis be apkrovos (aps./min.) | 100-750 |
| Įtampa ir dažnis | 220-240V/50-60Hz |
| Galia | 1500 W |
| Griebtuvo tipas | SDS+ |
| Gręžinio skersmuo pliene | 13 mm |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Gręžinio skersmuo medienoje | 40 mm |
| Gręžinio skersmuo betone | 36 mm |
| Smūgio energija | 5 J |
| EAN | 8719643005977 |
| Order Number | RH1E1781GC |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Garso slėgis | 94 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Garso galia | 105 dB |
| Vibracijos lygis (dirbant kaltu) | 20.3 m/s² |
| Vibracijos lygis (perforatoriumi gręžiant betoną) | 18.7 m/s² |
Iepakojums satur
- SKIL 1781 perforatorius
- Tvirtas nešiojimo dėklas
- 13 mm griebtuvas su „SDS+“ adapteriu
- 7x SDS+ grąžtai: 5 mm, 6 mm (2x), 8 mm (2x), 10 mm, 12 mm
- Vibraciją sugerianti šoninė rankena
- Gylio ribotuvas
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui


































