Kampinio šlifavimo mašina

- Patvarus 1300 W galios variklis tinka sunkiausiems darbams
- Pasukama galinė rankena ir trys šoninės rankenos padėtys užtikrina optimalų laikymą
- Tolygus įsibėgėjimas pasiekia didžiausią greitį be atatrankos
- Greičio pasirinkimo funkcija leidžia naudoti prietaisą įvairiems darbams
- Apsauga nuo perkrovos apsaugo variklį
- Pastovus greitis užtikrina efektyvumą net esant didesnei apkrovai
- Apsauginis gaubtas reguliuojamas nenaudojant rakto
- Grūdinti sraigtiniai krumpliaračiai užtikrina mažą triukšmo lygį, didesnį sukimo momentą ir ilgesnį įrankio eksploatavimo laiką
- Keturių metrų guminis laidas nevaržo laisvės dirbant
- Patogus didelis jungiklis
- Suklio blokavimo funkcija leidžia lengvai keisti priedus
- Minkšta rankena suteikia daugiau patogumo
Produkta apraksts
Kampinis šlifuoklis su elektronine sistema ir sukamąja galine rankena
Įspūdingas „SKIL Masters“ 9412 kampinis šlifuoklis (parduodamas tvirtame medžiaginiame maišelyje) gali būti naudojamas su 125 mm diskais. Kad įrankį būtų patogiau valdyti, pasirinkdami įvairias padėtis galite sureguliuoti ir galinę, ir šoninę rankenas. 1 300 W variklis ir reguliuojamas greitis suteikia universalumo ir leidžia patogiai valdyti įrankį pjaunant ar šlifuojant. Daugiau patvarumo suteikia sustiprintos sraigtinės pavaros ir užsandarinti guoliai. Keturių metrų ilgio guminis maitinimo laidas suteikia daug judėjimo laisvės. Visiškas elektroninis valdymas viską reguliuoja automatiškai – įrankis sklandžiai paleidžiamas, apsaugomas nuo perkrovos ir esant apkrovai išlaikomas pastovus greitis. Suklio užraktas leidžia greitai pakeisti priedus, o beraktė apsaugos sistema leidžia sureguliuoti apsaugą ir pritaikyti jos padėtį prie atliekamo darbo.
„SKIL Masters“ – profesionalūs įrankiai profesionaliems naudotojams
„SKIL Masters“ siūlo platų įrankių asortimentą profesionalams. Viskas prasidėjo dar 1924 m., kai „SKIL“ įkūrėjas sukūrė diskinį pjūklą. Šis legendinis „SKIL“ pjūklas buvo vienas iš daugelio pirmųjų išradimų, kuriais buvo siekiama palengvinti naudojimą, padidinti našumą ir pagerinti technines charakteristikas. Šie įrankiai išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu, nes yra tvirti, patikimi ir universalūs. Sklandžiai veikiančiais „SKIL Masters“ įrankiais lengvai atliksite net sudėtingiausius darbus.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Galia | 1300 W |
| Didžiausias disko Ø | 125 mm |
| Aptaki galinė rankena | Taip |
| EAN | 8710364076529 |
| Order Number | F0159412MA |
| Veleno skersmuo | 22 mm |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Garso slėgis | 93.5 dB |
| Garso galia | 104.5 dB |
| Vibracijos lygis (paviršiaus šlifavimas) | 11.6 m/s² |
| Vibracijos lygis (šlifuojant diskiniu šlifuokliu) | 6.9 m/s² |
| Vibracijos lygis (poliravimas) | 8.5 m/s² |
Iepakojums satur
- „SKIL“ 9412 kampinis šlifuoklis
- Patvarus krepšys
- Apsauginis skydas
- Pagalbinė rankena
- Priedų raktas
- Tvirtinamųjų flanšų rinkinys
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui

































