Kampinio šlifavimo mašina

- Kompaktiškas šlifuoklis, idealiai tinkantis nesudėtingiems pjovimo ir šlifavimo darbams atlikti
- Neslystanti minkšta rankenos danga užtikrina didesnį patogumą
- Apsauga su „Clic“ sistema gali būti per keletą sekundžių pakoreguojama kiekvienai darbo situacijai
- Trys šoninės rankenos padėtys užtikrina optimalų valdymą atliekant bet kokius darbus
- Paleidimo iš naujo apsauga užtikrina, kad įrankis nepasileis iš naujo savaime po maitinimo išjungimo.
- Grūdinti sraigtiniai krumpliaračiai užtikrina mažą triukšmo lygį, didesnį sukimo momentą ir ilgesnį įrankio eksploatavimo laiką
- Kompaktiškas ir patvarus metalinis reduktoriaus korpusas leidžia lengvai dirbti net siaurose vietose
- Suklio blokavimo funkcija leidžia lengvai keisti priedus
- Apsauginis slankusis jungiklis garantuoja saugų darbą net dėvint pirštines
- M14 suklys pritaikytas greitai fiksuojančiai veržlei „Clic“
Produkta apraksts
Įspūdingas, lengvas kampinis šlifuoklis
SKIL 9020 kampiniame šlifuoklyje montuojamas galingas 600 W variklis, kuris suteikia pakankamai galios, kad galėtumėte atlikti įvairius pjovimo ir šlifavimo darbus. Šį įrankį galite naudoti atlikdami įvairius darbus, nes jis kompaktiškas ir labai lengvas. Ergonomiško dizaino SKIL 9020 su paminkštintomis rankenomis bus patogu ir lengva valdyti atliekant darbus. O atsižvelgdami į atliekamą darbą galėsite lengvai sureguliuoti šoninę rankeną – tiesiog pasirinkite vieną iš trijų padėčių.
Puikios techninės charakteristikos
SKIL 9020 kampinis šlifuoklis su paminkštintomis rankenomis yra ergonomiškas ir kompaktiškas, tačiau neapsigaukite dėl šio įrankio kompaktiškumo. Efektyviai veikiančio 600 W variklio galios pakaks atlikti pjovimo ir šlifavimo darbams. Išskirtinių techninių charakteristikų įrankis su grūdintomis sraigtinėmis pavaromis užtikrina didesnį sukimo momentą, ilgesnį eksploatavimo laiką ir mažesnį vibracijos lygį dirbant. Dėl plono ir patvaraus metalinio pavarų korpuso šiuo kampiniu šlifuokliu lengvai atliksite darbus, net kai aplink mažai vietos.
Greitas apsaugos reguliavimas ir priedų keitimas
Apsaugos padėtį galima per kelias sekundes sureguliuoti, nereikia jokio rakto ar atsuktuvo – tiesiog pasinaudokite „clic“ svirtele. Naudodami suklio fiksavimo sistemą galite lengvai ir patogiai keisti priedus. Tereikia užfiksuoti suklį paspaudžiant fiksavimo mygtuką ir pakeisti priedus naudojant pridedamą priedų raktą.
Patogios funkcijos papildomam komfortui dirbant
Šiame kampiniame šlifuoklyje įrengta elektroninė paleidimo iš naujo apsauga, todėl atnaujinus nutrūkusį maitinimą įrankis nebus automatiškai paleistas iš naujo. Tiesiog sureguliuokite kampinio šlifuoklio šoninę rankeną pasinaudodami viena iš trijų padėčių, kad būtų patogiau pjauti ar šlifuoti.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Galia | 600 W |
| Didžiausias disko Ø | 115 mm |
| Aptaki galinė rankena | Ne |
| EAN | 8719643004307 |
| Order Number | F0159020AA |
| Veleno skersmuo | 22 mm |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
Iepakojums satur
- SKIL 9020 kampinis šlifuoklis
- Apsauginis skydas
- Pagalbinė rankena
- Priedų raktas
- Tvirtinamųjų flanšų komplektas
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui

































