Kampinio šlifavimo mašina

- Galingas 800 W variklis užtikrina puikius rezultatus pjaunant, šlifuojant ar šalinant rūdis
- Ergonomiškas dizainas ir trys šoninės rankenos padėtys užtikrina optimalų laikymą
- Apsauga su „Clic“ sistema gali būti per keletą sekundžių pakoreguojama kiekvienai darbo situacijai
- Lengva naudoti dėl mažo svorio ir kompaktiškumo
- Trijų metrų laidas nevaržo darbo laisvės
- Patogus didelis jungiklis
- Grūdinti sraigtiniai krumpliaračiai užtikrina mažą triukšmo lygį, didesnį sukimo momentą ir ilgesnį įrankio eksploatavimo laiką
- Suklio blokavimo funkcija leidžia lengvai keisti priedus
- M14 suklys pritaikytas greitai fiksuojančiai veržlei „Clic“
Produkta apraksts
Galingas kampinis šlifuoklis su ergonomiška, plona rankena gale
SKIL 9008 kampiniame šlifuoklyje montuojamas galingas 800 W variklis, kuris suteikia pakankamai galios, kad galėtumėte atlikti įvairius pjovimo ir šlifavimo darbus. Šį ergonomiško dizaino kampinį šlifuoklį su paminkštinta rankena gale bus patogu ir lengva valdyti atliekant darbus. O atsižvelgdami į atliekamą darbą galėsite lengvai sureguliuoti šoninę rankeną – tiesiog pasirinkite vieną iš trijų padėčių. Beraktė „Clic“ sistema leidžia lengvai reguliuoti apsaugą. Šiam kampiniam šlifuokliui naudojami 125 mm šlifavimo diskai.
Puikios techninės charakteristikos
SKIL 9008 galingo 800 W variklio galios tikrai pakaks atlikti visiems įprastiniams pjovimo ir šlifavimo darbams. Išskirtinių techninių charakteristikų įrankis su grūdintomis sraigtinėmis pavaromis užtikrina didesnį sukimo momentą, ilgesnį eksploatavimo laiką ir mažesnį vibracijos lygį dirbant. Dėl tvirto metalinio pavarų korpuso kampinis šlifuoklis tampa patvaresnis.
Greitas priedų keitimas
Naudodami suklio fiksavimo sistemą galite lengvai ir patogiai keisti priedus. Tereikia užfiksuoti suklį paspaudžiant fiksavimo mygtuką ir pakeisti priedus naudojant pridedamą priedų raktą.
Patogios funkcijos papildomam komfortui dirbant
Šiame kampiniame šlifuoklyje yra itin didelis įjungimo / išjungimo jungiklis, kad dirbant būtų dar patogiau. „Clic“ sistema leidžia lengvai be jokių raktų sureguliuoti apsaugą, kad kibirkštys būtų nukreiptos reikiama kryptimi. Tiesiog sureguliuokite kampinio šlifuoklio šoninę rankeną pasinaudodami viena iš trijų padėčių, kad būtų patogiau pjauti ar šlifuoti. Šio kampinio šlifuoklio ilgas trijų metrų maitinimo laidas suteikia laisvės dirbant.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Galia | 800 W |
| Didžiausias disko Ø | 125 mm |
| Aptaki galinė rankena | Taip |
| EAN | 8710364073757 |
| Order Number | F0159008AA |
| Veleno skersmuo | 22 mm |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Garso slėgis | 90.9 dB |
| Garso galia | 101.9 dB |
| Neapibrėžtumas (K) | 3 dB |
| Vibracijos lygis (paviršiaus šlifavimas) | 11.8 m/s² |
Iepakojums satur
- SKIL 9008 kampinis šlifuoklis
- Apsauginis skydas
- Pagalbinė rankena
- Priedų raktas
- Tvirtinamųjų flanšų rinkinys
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui

































