Grandiklis

- Daugiafunkcinis 250 W galios įrankis, skirtas įvairiems paviršių skutimo, restauracijos ir drožimo darbams
- Naudojant 3 skirtingus greičius pasiekiamas didesnis tikslumas ir valdomumas
- Kompaktiška ir ergonomiška konstrukcija su minkštos dangos paviršiais
- Papildoma „stūmimo“ padėtis garantuoja didžiausią patogumą dirbant
- Priedėliai greitai keičiami ir nuimami nenaudojant įrankių
Produkta apraksts
Daugiafunkcis elektrinis grandiklis padės greitai pašalinti paviršių
„SKIL Masters“ 7720 – tai galingas elektrinis grandiklis, parduodamas tvirtame „SKIL Masters“ maišelyje su penkiolika peiliukų. Naudodami šį elektrinį grandiklį lengvai pašalinsite dažus, glaistą, plytelių tarpų glaistą, grindų dangos, poliuretano pūtų, tinko, gipso, klijų ir kitų medžiagų likučius. „SKIL Masters“ 7720 montuojamas galingas 250 W variklis su trimis greičio nustatymais, kurie padės darbus atlikti greitai ir lengvai. Priedus galite lengvai nuimti ar pakeisti, nes įrankyje naudojama beraktė keitimo sistema. Keturių metrų ilgio guminis maitinimo laidas suteikia daug judėjimo laisvės.
„SKIL Masters“ – profesionalūs įrankiai profesionaliems naudotojams
„SKIL Masters“ siūlo platų įrankių asortimentą profesionalams. Viskas prasidėjo dar 1924 m., kai „SKIL“ įkūrėjas sukūrė diskinį pjūklą. Šis legendinis „SKIL“ pjūklas buvo vienas iš daugelio pirmųjų išradimų, kuriais buvo siekiama palengvinti naudojimą, padidinti našumą ir pagerinti technines charakteristikas. Šie įrankiai išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu, nes yra tvirti, patikimi ir universalūs. Sklandžiai veikiančiais „SKIL Masters“ įrankiais lengvai atliksite net sudėtingiausius darbus.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| EAN | 8710364071746 |
| Order Number | F0157720MA |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Įtampa ir dažnis | 230-240V/50-60Hz |
| Galia | 250 W |
| Sūkiai tuščiąja eiga | 6500 / 8500 / 9500 |
| Eigos ilgis | 2.2 mm |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Garso slėgis | 81 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | 12.7 m/s² |
| Garso galia | 92 dB |
Iepakojums satur
- Patvarus krepšys
- 5 plačios (60 mm) plieninės geležtės
- 3 plačios (60 mm) plieninės mentelės
- 2 siauri (15 mm) plokšti plieniniai kaltai
- 5 siauros (35 mm) universalios plieninės geležtės
Galimi dokumentai šiam įrankiui

































