Trikampis šlifuoklis

- Galingas trikampis šlifuoklis su dideliu švytavimų diapazonu palengvina šlifavimą
- Idealiai tinka kampams ir briaunoms šlifuoti
- Dvi skirtingos kojelės padėtys: 1 padėtis kampams šlifuoti, o 2 briaunoms šlifuoti
- Piršto formos priedėlis sunkiai pasiekiamoms vietoms šlifuoti
- Naudojant greito keitimo sistemą lengva reguliuoti kojelės padėtį
- Greitas ir lengvas priedų keitimas naudojant pagalbinį padą su lipuku
- Sklandaus greičio reguliavimo sistema užtikrina optimalius įvairių medžiagų šlifavimo rezultatus
- Jungtis dulkių siurbliui – švaresnė darbo aplinka
- Ergonomiškas, patogiai užapvalinta konstrukcija
- Didelis integruotas slankus įjungimo / išjungimo jungiklis prietaiso viršuje užtikrina optimalų patogumą
- Integruotas raktų laikiklis
- 2,75 metrų ilgio laidas užtikrina optimalią laisvę dirbant
Produkta apraksts
Trikampis šlifuoklis su dviem skirtingomis kojelės padėtimis ir piršto formos priedeliu
„SKIL 7126“ 260 W trikampis šlifuoklis su trimis skirtingomis funkcijomis sukurtas sunkiai pasiekiamų vietų, tokių kaip laiptai ar baldai, šlifavimui. Galite greitai keisti dvi kojelės padėtis, skirtas šlifuoti palei kampus ir briaunas. Su komplekte pridedamu piršto formos priedeliu galite šlifuoti sunkiai pasiekiamas vietas. Naudodami greičio reguliavimo funkciją galite pritaikyti greitį atliekamam darbui, todėl gausite optimalius rezultatus šlifuodami įvairias medžiagas. Šis trikampis šlifuoklis parduodamas kompaktiškame lagamine su 15 šlifavimo lapų.
Universalus medžio ir metalo šlifavimas
Galingas 260 W variklis puikiai tinka medienos ir metalo paviršių šlifavimui. Šis trikampis šlifuoklis sukurtas naudoti sunkiai pasiekiamose vietose ir yra idealus įrankis mažų paviršių ir sudėtingų formų objektų šlifavimui. Dėl greito pakeitimo sistemos galite lengvai sureguliuoti trikampes kojeles į dvi padėtis. Pirma padėtis skirta kampams šlifuoti, o antra padėtis – briaunoms šlifuoti.
Greičio reguliavimas skirtingiems paviršiams šlifuoti
Naudodami šlifuoklio greičio reguliavimo funkciją, galite pritaikyti greitį kiekvienam darbui. Tai patogu, kai, pavyzdžiui, šlifuojate dažytus paviršius. Kai pasirenkate mažesnį greitį, dažai per daug neįkaista ir nepradeda lipti bei neužteršia jūsų šlifavimo lapo.
Patogios funkcijos papildomam komfortui dirbant
Įjungimo / išjungimo jungiklis yra įrankio viršuje, todėl jį lengva valdyti tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams vartotojams. Švaresnei darbo aplinkai užtikrinti integruota dulkių siurblio jungtis tiks daugeliui standartinio dydžio dulkių siurblių. SKIL 7126 pateikiamas kompaktiškame nešiojimo dėkle su trimis 60, keturiais 120 ir trimis 240 grūdėtumo šlifavimo lapais su lipukais. Šis trikampis šlifuoklis parduodamas su dviem 60 ir trimis 120 grūdėtumo piršto formos šlifavimo lapais.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| EAN | 8710364077793 |
| Order Number | F0157126AD |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Įtampa ir dažnis | 220-240V/50-60Hz |
| Galia | 260 W |
| Švytavimų sk. | 12000-20000 p.m. |
| Šlifavimo lapelio matmenys (nuo kampo iki kampo) | 93 mm |
| Šlifavimo plokštės matmuo (nuo kampo iki kampo) | 90 mm |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Garso slėgis | 82.5 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | 10.1 m/s² |
| Garso galia | 93.5 dB |
Iepakojums satur
- „SKIL 7126“ trikampis šlifuoklis
- Kompaktiškas nešiojimo dėklas
- Šlifavimo lapai su „Velcro“ tvirtinimu (3 x 60 grūdėtumo, 4 x 120 grūdėtumo ir 3 x 240 grūdėtumo)
- Piršto formos priedėlis
- Piršto formos šlifavimo lapai su „Velcro“ tvirtinimu (2 x 60 grūdėtumo, 3 x 120 grūdėtumo)
- Šešiabriaunis raktas
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui
































