6290 AF
Smūginis gręžtuvas
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 112.26ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Galingas 710 W smūginis gręžtuvas
- 13 mm greitai užveržiamas griebtuvas su dviem žiedais lengvam priedų keitimui.
- Kompaktiškas patogaus, šiuolaikiško dizaino smūginis gręžtuvas
- Puikus įrankis visiems gręžimo darbams namuose ir aplink juos
- Didelis smūgių per minutę skaičius leidžia greitai ir be papildomų pastangų gręžti mūrą
- Smūginio gręžimo funkciją galima išjungti atliekant įprastus gręžimo ir varžtų sukimo darbus
- Funkcijų indikatorius, rodantis veikimo režimą
- Reverso funkcija varžtams sukti
- Jungiklis su greičio reguliavimo funkcija ir su:- fiksavimo mygtuku, leidžiančiu gręžti nenutrūkstamai,- greičio pasirinkimo ratuku, leidžiančiu apriboti maksimalius sūkius atsižvelgiant į darbo pobūdį
- Tolygiai reguliuojama pagalbinė rankena, užtikrinanti saugų valdymą dviem rankomis
- Lengvai reguliuojamas gylio ribotuvas, leidžiantis iš anksto nustatyti gręžimo gylį gręžiant aklinas angas
Nepasiekiamas šioje šalyje
Produkta apraksts
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Jungiklis su greičio reguliavimo funkcija | Taip |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Maks. smūgių dažnis | 0-43200 IPM |
| Galia | 710 W |
| Griebtuvo apimtis | 13 mm |
| Gręžinio skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžinio skersmuo medienoje | 35 mm |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Gręžinio skersmuo mūre | 16 mm |
| EAN | 8710364067596 |
| Garso slėgis | 94 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Garso galia | 105 dB |
| Vibracijos lygis (gręžiant metalą) | 3.0 m/s² |
| Vibracijos lygis (smūginiu gręžtuvu gręžiant betoną) | 13.2 m/s² |
Iepakojums satur
- Pagalbinė rankena
- Gylio ribotuvas
- Akmens grąžtų rinkinys, 3 vnt. (Ø 5 / 6 / 8 mm)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 7.86ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Galimi dokumentai šiam įrankiui


































