Akumuliatorinis daugiafunkcis įrankis




- Galingas „20V Max“ (18 V) akumuliatorinis daugiafunkcis įrankis skirtas šlifuoti, pjauti, kirpti ir t. t
- Švelnus tolygus įsibėgėjimas iki didžiausio greičio
- LED apšvietimas pagerina ruošinio matymą ir padidina komfortą dirbant silpnai apšviestose vietose
- Idealiai tinka buities darbams, ypač patogus atliekant smulkius ir kruopščius darbus
- Dėl universalios priedų sistemos galima naudoti įvairius „Starlock“ ir „OIS“ priedus
- Tolygiai reguliuojamas greičio valdymas užtikrina visišką kontrolę
- Pridedamas dulkių siurblio adapteris užtikrins šlifavimą be dulkių
- Ergonomiškas dizainas ir minkšta rankena suteiks optimalų komfortą ir valdymą
- Reguliuojamas gylio ribotuvas (0-60 mm) užtikrina tikslų pjovimą, apsaugo nuo pažeidimo apačioje esančią medžiagą ir priedus nuo greito susidėvėjimo
- Ličio jonų technologija: akumuliatoriai yra visuomet paruošti darbui – jokio savaiminio išsikrovimo ir „atminties efekto“

ACTIVCELL™
Mūsų išmanioji ACTIVCELL™ technologija nuolatos stebi akumuliatoriaus įtampą, temperatūrą ir srovę, realiuoju laiku perduodama šią informaciją įrankiui.
Atklājiet ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ RIMTA GALIA IR NAGRINĖJIMAS.
PWRCORE 20™ yra puikus pasirinkimas didesniems projektams. Didelė galia ir našumas leidžia lengvai atlikti kiekvieną užduotį.
Produkta apraksts
Galingas akumuliatorinis daugiafunkcis įrankis su LED apšvietimu ir gylio ribotuvu
„20V Max“ (18 V) SKIL 3620 yra galingas akumuliatorinis daugiafunkcis įrankis, o reguliuojamas greitis užtikrina geriausius rezultatus įvairiose medžiagose. Šiame akumuliatoriniame daugiafunkciame įrankyje įdiegta elektroninis tolygaus įsibėgėjimo funkcija tolygiam greitėjimui iki maksimalus greičio. Gerą matomumą dirbant užtikrina LED apšvietimas. Pridedamas gylio ribotuvas, reguliuojamas iki 60 mm, kuris apsaugo nuo greito priedų susidėvėjimo ir atsitiktinio po ruošiniu esančių medžiagų sugadinimo. Keisdami komplekte esančius priedus galite naudoti šį daugiafunkcį įrankį įvairiausiems mėgėjiškiems darbams, tokiems kaip šlifavimas, pjovimas ir kirpimas. Daugiafunkcis įrankis yra suderinamas su lengvai įsigyjamais „Starlock“ ir „OIS“ priedais, todėl visada rasite tinkamą priedą savo darbui. Kad šlifuojant darbas būtų švaresnis, galite prijungti šį įrankį prie komplekte esančio dulkių siurblio adapterio, tinkamo daugeliui standartinio dydžio dulkių siurblių. Be to, ergonomiškas dizainas ir minkšta rankena užtikrina daugiau komforto dirbant. SKIL 3620 CA komplekte yra 9 šlifavimo lapeliai, šlifavimo padas, gylio ribotuvas, segmentinis pjūklelis, įpjaunamasis pjūklelis ir dulkių siurblio adapteris. Akumuliatorius nepridedamas.
„PWRCORE 20™“: pramonėje pirmaujanti akumuliatorių technologija, skirta visiems SKIL „20V Max“ įrankiams
„PWRCORE 20™“ sistemą sudaro pramonėje pirmaujanti pažangi akumuliatoriaus ir įkroviklio technologija bei naujoviškos funkcijos, kurių nerasite niekur kitur; pvz., patentuota akumuliatoriaus aušinimo technologija „KEEPCOOL™“ veikimo laiką pailgina iki 25 % ir dvigubai prailgina akumuliatoriaus eksploatavimo laiką. Patentuota „ACTIVCELL™“ technologija užtikrina maksimalų našumą ir optimalią akumuliatoriaus apsaugą. Siekiant užtikrinti visišką lankstumą, „PWRCORE 20™“ akumuliatoriai ir įkrovikliai 100 % suderinami ir keičiami visuose SKIL „PWRCORE 20™“ elektriniuose ir sodo įrankiuose.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Be šepetėlių | Ne |
| LED apšvietimas | Taip |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| EAN | 8719643001382 |
| Order Number | MF1E3620CA |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Įtampa | 20 V Max |
| Grynasis svoris (be akumuliatoriaus) | 1 kg |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Švytavimų kampas į kairę / dešinę | 3.6 ° |
| Garso slėgis | 85.0 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3.0 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Garso galia | 96.0 dB |
| Vibracijos lygis (šlifuojant) | 3.7 m/s² |
Iepakojums satur
- SKIL 3620 akumuliatorinis daugiafunkcis įrankis
- Šlifavimo llapeliai (3x gr60, 3x gr120, 3x gr180)
- Šlifavimo pagrindo plokštė
- Segmentinio pjūklo pjūklelis HCS
- Įleidžiamojo pjūklo pjūklelis bimetalinis
- Gylio ribotuvas
- Adapteris dulkių siurbliui prijungti
- Šešiabriaunis raktas
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui




































