„Brushless“ akumuliatorinis diskinis pjūklas




- Skaitmeninis variklis be šepetėlių: daugiau galios, didesnis efektyvumas ir 10 x ilgesnis eksploatavimo laikas
- Didžiausias pjovimo gylis 66 mm 90° kampu ir 47 mm 45° kampu
- Ypač ilgas veikimo laikas (480 pjūvių vieną kartą įkrovus, naudojant 4,0 Ah akumuliatorius ir pjaunant 38x89 mm pušies medieną)
- Elektrinis stabdys užtikrina puikų komfortą ir pagreitina darbą darbo
- Aliuminio padas ir gaubtai didesniam tikslumui ir patvarumui
- Suklio fiksavimo funkcija, leidžianti lengvai pakeisti pjūklo diską
- Apsauginis jungiklis apsaugo nuo atsitiktinio įjungimo
- Itin didelis 53° nuožulos kampas ir 45° „Quick Stop“
- Ypač ergonomiškas dizainas užtikrina optimalią kontrolę ir valdymą
- Integruotas raktų laikiklis


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Mūsų patentuota „KEEPCOOL™“ technologija apsaugo akumuliatorius nuo perkaitimo ir padidina akumuliatoriaus našumą.
Atklājiet KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Mūsų išmanioji ACTIVCELL™ technologija nuolatos stebi akumuliatoriaus įtampą, temperatūrą ir srovę, realiuoju laiku perduodama šią informaciją įrankiui.
Atklājiet ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ RIMTA GALIA IR NAGRINĖJIMAS.
PWRCORE 20™ yra puikus pasirinkimas didesniems projektams. Didelė galia ir našumas leidžia lengvai atlikti kiekvieną užduotį.
Produkta apraksts
20V Max akumuliatorinis diskinis pjūklas su varikliu be šepetėlių (2 vnt.) užtikrina 40V Max galią
20V Max SKIL 3572 yra bešepetėlis akumuliatorinis diskinis pjūklas ir priklauso SKIL XP Pro serijai. Šie įrankiai užtikrina išskirtinį našumą sudėtingiems projektams ir yra sukurti profesionalams, kurie priima išmanius sprendimus. Kaip ir visi kiti SKIL 20V Max akumuliatoriniai įrankiai, šis modelis naudoja pažangią, rinkoje pirmaujančią PWRCORE 20™ akumuliatoriaus ir įkroviklio technologiją. Brushless SKIL 3572 veikia net su dviem PWRCORE 20™ baterijomis, todėl tai yra itin galingas 40V Max diskinis pjūklas su įspūdingu maksimaliu pjovimo gyliu – 66 mm. Iki 480 pjūvių vienu įkrovimu (4,0Ah baterijos, 38x89 mm pušyje) užtikrina ir labai ilgą veikimo laiką. Skaitmeninis bešepetėlis variklis suteikia daugiau galios, didesnį efektyvumą ir 10 kartų ilgesnį tarnavimo laiką nei panašus variklis su šepetėliais. Pjuvenos nukreipiamos nuo darbo zonos per priekinę rankeną, integruotas LED apšvietimas aiškiai apšviečia pjovimo liniją, o itin plonas kietmetalio pjūklo diskas užtikrina tikslų smulkų pjūvį. Papildomos funkcijos, tokios kaip švelnus paleidimas, elektrinis stabdys ir paprastas gylio reguliavimas be įrankių, suteikia maksimalų patogumą. Kampo reguliavimas iki 53° taip pat atliekamas be įrankių, o integruotas greitas sustabdymas ties 45° dar labiau palengvina reguliavimą. Visiškai aliumininiai apsauginiai gaubtai suteikia papildomo patvarumo, o tvirta aliumininė bazė užtikrina ilgalaikį pjovimo tikslumą. Viršuje yra pakabinimo kabliukas, skirtas greitam įrankio padėjimui šalia.
„PWRCORE 20™“: pramonėje pirmaujanti akumuliatorių technologija, skirta visiems SKIL „20V Max“ įrankiams
„PWRCORE 20™“ sistemą sudaro pramonėje pirmaujanti pažangi akumuliatoriaus ir įkroviklio technologija bei naujoviškos funkcijos, kurių nerasite niekur kitur; pvz., patentuota akumuliatoriaus aušinimo technologija „KEEPCOOL™“ veikimo laiką pailgina iki 25 % ir dvigubai prailgina akumuliatoriaus eksploatavimo laiką. Patentuota „ACTIVCELL™“ technologija užtikrina maksimalų našumą ir optimalią akumuliatoriaus apsaugą. Siekiant užtikrinti visišką lankstumą, „PWRCORE 20™“ akumuliatoriai ir įkrovikliai 100 % suderinami ir keičiami visuose SKIL „PWRCORE 20™“ elektriniuose ir sodo įrankiuose.
SKIL XP Pro Series
Remdamasi meistriškumo tradicija nuo 1924 metų, SKIL XP Pro serija sukurta profesionalams, kurie priima išmintingus sprendimus. Atstovaudama tai, ką SKIL gali pasiūlyti geriausio, SKIL XP Pro serija sujungia išskirtinį našumą, ilgaamžiškumą, profesionalias funkcijas ir kompaktišką ergonomiką. Puikiai pritaikyta rimtiems projektams bet kokioje namų aplinkoje.
Specifikācijas
| Performance Level | IŠSKIRTINIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Grynasis svoris (be akumuliatoriaus) | 4.64 kg |
| Pjūklo disko Ø | 184 mm |
| Pjovimo gylis 90° kampu | 66 mm |
| Pjovimo gylis 45° kampu | 47 mm |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Produktų serija | XP Pro Series |
| Įtampa | 2x20 V Max |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Be šepetėlių | Taip |
| Warranty | 5 metų įrankio garantija buitiniam naudojimui, 1 metų įrankio garantija profesionaliam naudojimui |
| LED šviesa | Taip |
| EAN | 4894863200594 |
| Order Number | SW1E3572FA |
| Veleno skersmuo | 16 mm |
| Garso slėgis | 101 dB |
| Garso galia | 109 dB |
| Neapibrėžtumas (K) | 3 dB |
| Vibracijos lygis (pjaunant medieną) | 5.98 m/s² |
Iepakojums satur
- SKIL 3572 akumuliatorinis diskinis pjūklas su varikliu be šepetėlių
- Nešiojimo krepšys
- Pjovimo diskas su karbidiniais dantimis (24 dantų, Ø 184 mm, medžiui)
- Lygiagreti atrama
- Šešiabriaunis raktas
- Adapteris dulkių siurbliui prijungti
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui

































