Bešepetė belaidė grąžtas



EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

SKAITMENINIAI BEŠEPETĖLINIAI VARIKLIAI
Naujausia pažangi technologija yra kiekvieno SKIL įrankio genuose. Mūsų kompaktiški, skaitmeniniai bešepečiai varikliai išvysto daugiau galios bei pasižymi didesniu efektyvumu ir ilgesniu tarnavimo laiku nei analogiški varikliai su šepetėliais.
Atklājiet SKAITMENINIAI BEŠEPETĖLINIAI VARIKLIAIKEEPCOOL™
Mūsų patentuota „KEEPCOOL™“ technologija apsaugo akumuliatorius nuo perkaitimo ir padidina akumuliatoriaus našumą.
Atklājiet KEEPCOOL™

ADVENSYVUS LED ŠVIESOS
Puikų ruošinio matomumą užtikrina mūsų pažangus 2 režimų LED šviestuvas, galintis veikti prožektoriaus režimu ir turintis automatinio išsijungimo funkciją.
Atklājiet ADVENSYVUS LED ŠVIESOSACTIVCELL™
Mūsų išmanioji ACTIVCELL™ technologija nuolatos stebi akumuliatoriaus įtampą, temperatūrą ir srovę, realiuoju laiku perduodama šią informaciją įrankiui.
Atklājiet ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ RIMTA GALIA IR NAGRINĖJIMAS.
PWRCORE 20™ yra puikus pasirinkimas didesniems projektams. Didelė galia ir našumas leidžia lengvai atlikti kiekvieną užduotį.
Produkta apraksts
SKIL XP Pro Series
Remdamasi meistriškumo tradicija nuo 1924 metų, SKIL XP Pro serija sukurta profesionalams, kurie priima išmintingus sprendimus. Atstovaudama tai, ką SKIL gali pasiūlyti geriausio, SKIL XP Pro serija sujungia išskirtinį našumą, ilgaamžiškumą, profesionalias funkcijas ir kompaktišką ergonomiką. Puikiai pritaikyta rimtiems projektams bet kokioje namų aplinkoje.
Specifikācijas
| Performance Level | IŠSKIRTINIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Produktų serija | XP Pro Series |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Sukamų varžtų skersmuo | 10 mm |
| Gręžinio skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžinio skersmuo medienoje | 50 mm |
| Du mechaniniai greičiai | Taip |
| Didžiausias sukimo momentas (standžioji jungtis) | 130 Nm |
| Įtampa | 20 V Max |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.0 Ah |
| Įkrovimo srovė | 2.4 A |
| EAN | 4894863201195 |
| Order Number | DD1E3080HC |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Be šepetėlių | Taip |
| Jungiklis su greičio reguliavimo funkcija | Taip |
| Warranty | 5 metų įrankio garantija buitiniam naudojimui, 1 metų įrankio garantija profesionaliam naudojimui |
| LED apšvietimas | Taip |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 1 h |
Iepakojums satur
Galimi dokumentai šiam įrankiui

































