„Brushless“ akumuliatorinis gręžtuvas ir belaidis USB įkrovimo adapteris




- SKIL 3060 akumuliatorinis gręžtuvas be šepetėlių
- SKIL 3152 belaidis USB įkrovimo adapteris

KEEPCOOL™
Mūsų patentuota „KEEPCOOL™“ technologija apsaugo akumuliatorius nuo perkaitimo ir padidina akumuliatoriaus našumą.
Atklājiet KEEPCOOL™KOMPAKTIŠKAS BEŠEPETĖLINIS ASORTIMENTAS
Accessing those hard-to-reach tight spaces, working overhead or for an extended duration is no longer a problem, thanks to the SKIL compact brushless range. These tools are extremely compact and offer a combination of high performance, durability and an unmatched level of convenience.
Atklājiet KOMPAKTIŠKAS BEŠEPETĖLINIS ASORTIMENTAS

ACTIVCELL™
Mūsų išmanioji ACTIVCELL™ technologija nuolatos stebi akumuliatoriaus įtampą, temperatūrą ir srovę, realiuoju laiku perduodama šią informaciją įrankiui.
Atklājiet ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ RIMTA GALIA IR NAGRINĖJIMAS.
PWRCORE 20™ yra puikus pasirinkimas didesniems projektams. Didelė galia ir našumas leidžia lengvai atlikti kiekvieną užduotį.
Produkta apraksts
Tvirtas dviejų pavarų gręžtuvas be šepetėlių su ličio jonų akumuliatoriumi
„20V Max“ (18 V) SKIL 3060 akumuliatorinis gręžtuvas patenkins visus jūsų poreikius atliekant įvairiausius darbus buityje – nesvarbu, ar atliekate sudėtingus varžtų sukimo darbus, ar gręžiate medieną ar metalą. Variklis be šepetėlių yra greitesnis, galingesnis ir 10 ilgiau eksploatuojamas nei panašus variklis su šepetėliais. Jame yra dvi pavaros, kurias naudodami galite arba gręžti dideliu greičiu, arba sukti varžtus dideliu sukimo momentu. 17 + 1 sukimo momento nuostata užtikrina tikslius rezultatus: yra 17 varžtų sukimo nuostatų ir dar viena nuostata gręžimo darbams. Naudodami 13 mm vienos įvorės greitai užveržiamą metalinį griebtuvą su automatinio suklio fiksavimo funkcija galite patogiai keisti priedus. Šiame universaliame įrankyje yra viskas, ko jums reikia: patikima ličio jonų akumuliatoriaus technologija, reguliuojamas greitis visapusiškam valdymui bei LED apšvietimas, užtikrinantis gerą matomumą dirbant. Galiausiai, nors tai dar ne viskas, ergonomiška konstrukcija ir minkšta įrankio rankena suteikia daugiau komforto dirbant. SKIL 3060 EA parduodamas nešiojimo krepšyje su dviem „20V Max“ (18 V) 4,0 Ah „Keep Cool™“ akumuliatoriais, sparčiuoju krovikliu, SKIL 3152 belaidžiu USB įkrovimo adapteriu, dvipusiu suktuvo antgaliu ir diržo spaustuku.
„PWRCORE 20™“: pramonėje pirmaujanti akumuliatorių technologija, skirta visiems SKIL „20V Max“ įrankiams
„PWRCORE 20™“ sistemą sudaro pramonėje pirmaujanti pažangi akumuliatoriaus ir įkroviklio technologija bei naujoviškos funkcijos, kurių nerasite niekur kitur; pvz., patentuota akumuliatoriaus aušinimo technologija „KEEPCOOL™“ veikimo laiką pailgina iki 25 % ir dvigubai prailgina akumuliatoriaus eksploatavimo laiką. Patentuota „ACTIVCELL™“ technologija užtikrina maksimalų našumą ir optimalią akumuliatoriaus apsaugą. Siekiant užtikrinti visišką lankstumą, „PWRCORE 20™“ akumuliatoriai ir įkrovikliai 100 % suderinami ir keičiami visuose SKIL „PWRCORE 20™“ elektriniuose ir sodo įrankiuose.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Sukamų varžtų skersmuo | 10 mm |
| Griebtuvo apimtis | 13 mm |
| Gręžinio skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžinio skersmuo medienoje | 50 mm |
| Du mechaniniai greičiai | Taip |
| Didžiausias sukimo momentas (standžioji jungtis) | 60 Nm |
| Įtampa | 20 V Max |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Akumuliatoriaus talpa | 4.0 Ah |
| Grynasis svoris (be akumuliatoriaus) | 1 kg |
| Grynasis svoris (su akumuliatoriumi) | 1.7 kg |
| Įkrovimo srovė | 2.4 A |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Be šepetėlių | Taip |
| Jungiklis su greičio reguliavimo funkcija | Taip |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| LED apšvietimas | Taip |
| Garso slėgis | 78 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 5 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | < 2.5 m/s² |
| Garso galia | 89 dB |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 2 h |
Iepakojums satur
- SKIL 3060 akumuliatorinis gręžtuvas be šepetėlių
- SKIL 3152 belaidis USB įkrovimo adapteris
- „20V Max“ (18 V) 4,0 Ah „KEEPCOOL™“ ličio jonų akumuliatorius (2x)
- Įkroviklis (3122 AA)
- Nešiojimo krepšys
- Dvipusis suktuvo antgalis
- Apkaba tvirtinti prie diržo
- Naudotojo vadovas (2 vnt.)
Galimi dokumentai šiam įrankiui





































