Akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas

- Labai galingas „20V Max“ (18 V) akumuliatorinis gręžtuvas įvairiausiems darbams buityje atlikti
- Dėl ličio jonų technologijos akumuliatoriai yra visuomet paruošti darbui – jokio savaiminio išsikrovimo ir „atminties efekto“
- 19-ių padėčių „VariTorque“ sukimo momento reguliavimo sistema leidžia tiksliai sukti varžtus bei gręžti
- Greičio reguliavimo funkcija užtikrina švelnų įsibėgėjimą ir visišką kontrolę bet kuriuo metu
- 10 mm greitai užveržiamas griebtuvas su dviem žiedais, leidžiantis greitai ir lengvai keisti priedus
- Elektrinis inercinis stabdys apsaugo nuo per didelio varžtų užveržimo, leidžia dirbti greičiau ir efektyviau
- Prožektorius didina apdorojamo objekto apšvietimą ir patogumą dirbant silpnai apšviestose vietose
- Minkšta ir ergonomiška rankena garantuoja optimalų patogumą dirbant
Produkta apraksts
Akumuliatorinis gręžtuvas su ličio jonų akumuliatoriumi sudėtingiausiems varžtų sukimo ir gręžimo darbams atlikti
„20V Max“ (18 V) „SKIL 2830“ akumuliatorinis gręžtuvas patenkins visus jūsų poreikius atliekant įvairiausius darbus buityje – nesvarbu, ar atliekate sudėtingus varžtų sukimo darbus, ar gręžiate medieną ar metalą. „SKIL 2830“ yra su 10 mm greitai užveržiamu griebtuvu, skirtu priedams lengvai pakeisti. 19+1 „VariTorque“ gnybto nustatymas užtikrina tikslius rezultatus dėl 19 varžtų sukimo ir kitų gręžimo darbų nustatymų. Šiame „viskas viename“ universaliame įrankyje yra viskas, ko jums reikia: patikima ličio jonų akumuliatoriaus technologija, optimizuojanti akumuliatorius eksploatavimo laiką, reguliuojamas greitis ir elektroninis stabdys visapusiškam valdymui bei LED prožektorius, užtikrinantis gerą matomumą dirbant. Šio akumuliatorinio gręžtuvo komplekte yra dvipusis atsuktuvo antgalis.
Elektroniniai komponentai užtikrina ilgą akumuliatoriaus naudojimo trukmę
Šiame įrankyje panaudota ličio jonų akumuliatoriaus technologija. Tai reiškia, kad nėra atminties efekto, savaime neišsikrauna ir visada paruoštas naudoti! Akumuliatorius neišsikraus ilgą laiką gulėdamas lentynoje. Elektroniniai komponentai apsaugo ličio jonų akumuliatorių nuo perkrovos, perkaitimo ir visiško išsikrovimo bei užtikrina optimalią akumuliatoriaus naudojimo trukmę.
Patogios funkcijos papildomam komfortui dirbant
Šiame akumuliatoriniame gręžtuve įrengta reguliavimo funkcija, todėl jis tolygiai įsibėgėja ir nesugadina ruošinio dėl netikėtumo efekto, pavyzdžiui, neįsuka per giliai sraigtų. Elektrinis inertinis stabdys apsaugo nuo per didelio varžtų užveržimo, leidžia dirbti greičiau ir efektyviau. Gerą matomumą dirbant užtikrina LED prožektorius.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Sukimo momento pakopų sk. | 19 + 1 |
| Sukamų varžtų skersmuo | 6 mm |
| Griebtuvo apimtis | 10 mm |
| Gręžinio skersmuo pliene | 10 mm |
| Gręžinio skersmuo medienoje | 35 mm |
| Du mechaniniai greičiai | Taip |
| Griebtuvo tipas | Double-sleeve keyless |
| Didžiausias sukimo momentas (standžioji jungtis) | 41 Nm |
| Greitis be apkrovos (aps./min.) | 0-700 |
| Įtampa / dažnis (kroviklis) | 220-240V/50-60Hz |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 1.5 Ah |
| Akumuliatorių skaičius | 1 |
| Grynasis svoris (su akumuliatoriumi) | 1.3 kg |
| EAN | 8710364079391 |
| Order Number | F0152830AA |
| Be šepetėlių | Ne |
| Jungiklis su greičio reguliavimo funkcija | Taip |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Garso slėgis | 76 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | < 2.5 m/s² |
| Garso galia | 87 dB |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 5 h |
Iepakojums satur
- „SKIL“ 2830 akumuliatorinis gręžtuvas
- 1 x „20V Max“ (18 V) 1,5 Ah ličio jonų akumuliatorius
- Kroviklis
- Dvipusis suktuvo antgalis
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui

































