2112 BA
12 V 2,0 Ah „Keep Cool™“ ličio jonų akumuliatorius ir kroviklis (2 vnt.)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 134.42ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">

- „Keep Cool™“ akumuliatoriaus technologija užtikrina 25 % ilgesnį veikimą ir 2 kartus ilgesnį eksploatavimo laiką
- Akumuliatoriaus lygio indikatorius patogiai rodo akumuliatoriaus įkrovos lygį
Nepasiekiamas šioje šalyje
Produkta apraksts
Šie kompaktiški 12 V 2,0 Ah akumuliatoriai su LED akumuliatoriaus lygio indikatoriumi išsiskiria ličio jonų technologija, todėl visuomet būsite pasiruošę darbui – jokio savaiminio išsikrovimo ir atminties efekto. Šie akumuliatoriai yra „PWRCore 12™“ sistemos dalis ir tinka visiems 12 V „PWRCore“ įrankiams. „Keep Cool™“ technologija aušina akumuliatoriaus elementus, kad jie neperkaistų, todėl veikimo laikas pailgėja iki 25 %, o akumuliatoriaus eksploatavimo laikas padvigubėja! 12 V akumuliatoriaus kroviklis visiškai įkrauna komplekte esančius akumuliatorius per 60 min.
Specifikācijas
| Du mechaniniai greičiai | Ne |
|---|---|
| Išėjimo įtampa (V) | 12 V |
| Akumuliatoriaus grynasis svoris | 0.3 kg |
| Įvesties įtampa | 220-240/50-60Hz V |
| Modeliams | Visi 'PWRCORE 12™' įrankiai |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.0 Ah |
| Įkrovimo srovė | 2.4 A |
| EAN | 8719643004253 |
| Order Number | BC1E2112BA |
| Be šepetėlių | Ne |
| Jungiklis su greičio reguliavimo funkcija | Ne |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 1 h |
| Įtampa (V) | 12 V |
Iepakojums satur
- 2700 AA 12 V 2,0 Ah ličio jonų akumuliatorius su „Keep Cool™“ technologija (2 vnt.)
- 12 V kroviklis (2,4 A)
- Naudotojo vadovas
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 4.2ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Galimi dokumentai šiam įrankiui
































