12 V 2,0 Ah „Keep Cool™“ ličio jonų akumuliatorius ir kroviklis


- „Keep Cool™“ akumuliatoriaus technologija užtikrina 25 % ilgesnį veikimą ir 2 kartus ilgesnį eksploatavimo laiką
- Akumuliatoriaus lygio indikatorius patogiai rodo akumuliatoriaus įkrovos lygį
- Akumuliatoriaus lygio indikatorius patogiai rodo akumuliatoriaus įkrovos lygį

KEEPCOOL™
Mūsų patentuota „KEEPCOOL™“ technologija apsaugo akumuliatorius nuo perkaitimo ir padidina akumuliatoriaus našumą.
Atklājiet KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ DIDELĖ GALIA. KOMPAKTIŠKAS DIZAINAS.
PWRCORE 12™ sujungia galingą našumą ir lengvumą – tai idealus pasirinkimas darbui virš galvos arba ankštose vietose. Pajuskite naudojimo patogumą patys!
Produkta apraksts
Šis kompaktiškas 12 V 2,0 Ah akumuliatorius su LED akumuliatoriaus lygio indikatoriumi išsiskiria ličio jonų technologija, todėl visuomet būsite pasiruošę darbui – jokio savaiminio išsikrovimo ir atminties efekto. Šis akumuliatorius yra „PWRCore 12™“ sistemos dalis ir tinka visiems 12 V „PWRCore“ įrankiams. „Keep Cool™“ technologija aušina akumuliatoriaus elementus, kad jie neperkaistų, todėl veikimo laikas pailgėja iki 25 %, o akumuliatoriaus eksploatavimo laikas padvigubėja! 12 V akumuliatoriaus kroviklis visiškai įkrauna komplekte esantį akumuliatorių per 1 val.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Du mechaniniai greičiai | Ne |
| Išėjimo įtampa (V) | 12 V |
| Akumuliatoriaus grynasis svoris | 0.3 kg |
| Įvesties įtampa | 220-240/50-60Hz V |
| Modeliams | Visi 'PWRCORE 12™' įrankiai |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.0 Ah |
| Įkrovimo srovė | 2.4 A |
| EAN | 8719643004239 |
| Order Number | BC1E2110AA |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Be šepetėlių | Ne |
| Jungiklis su greičio reguliavimo funkcija | Ne |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 1 h |
| Įtampa (V) | 12 V |
Iepakojums satur
- 12 V 2,0 Ah ličio jonų akumuliatorius su „Keep Cool™“ technologija (2700 AA)
- 12 V kroviklis (2,4 A)
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui
































