20V Max 4,0 Ah USB-C PWRASSIST™ akumuliatorius ir 45 W USB-C PD įkroviklis




- PWRASSIST™: Akumuliatoriuje yra integruotas 100 W USB-C PD 3.0 prievadas
- Integruotas USB-C prievadas užtikrina dvikryptį greitą akumuliatoriaus arba mobiliųjų įrenginių, tokių kaip telefonai, planšetiniai kompiuteriai ar net nešiojamieji kompiuteriai, įkrovimą
- 45 W „Power Delivery“ įkroviklis: Įkrauna PWRASSIST™ su USB-C suderinamus SKIL akumuliatorius ir mobiliuosius įrenginius
- Pridedamas 1 m ilgio USB-C į USB-C laidas

KEEPCOOL™
Mūsų patentuota „KEEPCOOL™“ technologija apsaugo akumuliatorius nuo perkaitimo ir padidina akumuliatoriaus našumą.
Atklājiet KEEPCOOL™PWRASSIST
SKIL akumuliatoriai nebūtinai turi būti naudojami tik darbui su SKIL įrankiais. Mūsų PWRASSIST™ akumuliatoriai ir PWRASSIST™ USB adapteris suteikia galimybę bet kada įkrauti jūsų telefonus ir planšetinius kompiuterius.
Atklājiet PWRASSIST

ACTIVCELL™
Mūsų išmanioji ACTIVCELL™ technologija nuolatos stebi akumuliatoriaus įtampą, temperatūrą ir srovę, realiuoju laiku perduodama šią informaciją įrankiui.
Atklājiet ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ RIMTA GALIA IR NAGRINĖJIMAS.
PWRCORE 20™ yra puikus pasirinkimas didesniems projektams. Didelė galia ir našumas leidžia lengvai atlikti kiekvieną užduotį.
Produkta apraksts
Galinga baterija su integruotu USB-C prievadu ‘PWRASSIST™’
Galinga PWRASSIST™ 3145 (4,0Ah) baterija turi integruotą 100W USB-C prievadą, užtikrinantį greitą dvipusį įkrovimą tiek pačiai baterijai, tiek įvairiems mobiliesiems įrenginiams, tokiems kaip telefonai, planšetės ir net nešiojamieji kompiuteriai. Baterija gali būti įkraunama USB-C įkrovikliu, o esami SKIL PWRCORE 20™ įkrovikliai taip pat yra visiškai suderinami. Mirksinčios USB-C LED lemputės aiškiai rodo, ar prievadas šiuo metu įkrauna, ar iškrauna. Baterijos lygio indikatorius patogiai rodo likusį energijos kiekį. Baterija komplektuojama su universaliu apsauginiu dėklu, kuris gali būti naudojamas kaip telefono stovas ir sieninis laikiklis. Ši galinga ‘20V Max’ PWRASSIST™ 4,0Ah ličio jonų baterija yra PWRCORE 20™ sistemos dalis ir pasižymi aukštu našumu. PWRCORE 20™ sistema apima pažangią akumuliatorių ir įkroviklių technologiją bei inovatyvias funkcijas, tokias kaip patentuota KEEPCOOL™ aušinimo technologija, kuri pailgina veikimo laiką iki 25% ir padvigubina baterijos tarnavimo laiką. Patentų saugoma ACTIVCELL™ technologija užtikrina didžiausią galią ir optimalią apsaugą.
Greitas ir efektyvus SKIL PWRASSIST™ baterijų ir kitų mobiliųjų įrenginių įkrovimas
45W SKIL 3145 Power Delivery įkroviklis turi USB-C PD 3.0 jungtį, kuri greitai įkrauna SKIL PWRASSIST™ USB-C baterijas. Jis ne tik greitai įkrauna SKIL USB-C baterijas, bet ir patogiai įkrauna mobiliuosius įrenginius, tokius kaip telefonai ir nešiojamieji kompiuteriai, sumažindamas prastovas ir padidindamas produktyvumą. Su keliais kištukais ES, JK ir JAV lizdams, jis suteikia didelį lankstumą namuose ar kelionėse.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Du mechaniniai greičiai | Ne |
| Išėjimo įtampa (V) | 20 V |
| Akumuliatoriaus grynasis svoris | 0.76 kg |
| Maks. USB prievado išėjimo srovė (bendra) | 5 A |
| Įtampa | 20 V Max |
| Akumuliatoriaus talpa | 4.0 Ah |
| Įkrovimo srovė | 2.25 A |
| Maks. įkrovimo srovė | 5 A |
| EAN | 4894863202703 |
| Order Number | BC1E3145AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Be šepetėlių | Ne |
| Jungiklis su greičio reguliavimo funkcija | Ne |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 2 h |
| Įtampa (V) | 20 V |
| Baterijos įtrauktos | Taip |
| Reikalingos baterijos | Taip |
Iepakojums satur
- SKIL 3144 PWRASSIST™ „20V Max“ 4,0 Ah ličio jonų akumuliatorius su „KEEPCOOL™“ technologija
- SKIL 3141 45W USB-C „Power Delivery“ (PD) įkroviklis
- 1 m ilgio USB-C į USB-C 3A laidas
- Akumuliatoriaus apvalkalas
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui
































