Daugiafunkcis įrankis (universalus įrankis)

- Šlifavimas, pjovimas ir atskyrimas vienu įrankiu
- Daugiafunkcinis įrankis, kuris gali atlikti įvairiausius darbus
- Galingas 200 vatų variklis užtikrina pakankamą galią atlikti darbą
- Tolygiai reguliuojamas kintamo greičio valdymas
- Universali priedų sistema leidžia greitai ir lengvai keisti priedus
- Galima naudoti ir su „Starlock“ ir „OIS“ priedais
- Dulkių siurbimo priedas užtikrina švarų darbą
- Ergonomiškas dizainas ir minkšta rankena suteiks optimalų komfortą ir valdymą
- 3 metrų laidas nevaržo laisvės dirbant
Produkta apraksts
Šlifavimas, pjovimas ir daug kitų darbų vienu įrankiu
SKIL 1470 „Multi-Tasker“ yra itin universalus įrankis su 200 W varikliu. Keisdami komplekte esančius priedus galite naudoti šį universalų įrankį įvairiausiems mėgėjiškiems darbams, tokiems kaip šlifavimas, pjovimas ir grandymas. Daugiafunkcis įrankis yra suderinamas su lengvai įsigyjamais „Starlock“ ir „OIS“ priedais, todėl visada rasite tinkamą priedą savo darbui. Naudodami reguliuojamo greičio funkciją galite pritaikyti darbinį greitį į atliekamam darbui. Šio įrankio komplekte yra du pjūkleliai, du šlifavimo lapai ir dulkių siurblio adapteris dulkių siurbliui prijungti šlifuojant.
Puikus universalumas
SKIL 1470 „Multi-Tasker“ pasižymi puikiu universalumu; galite naudoti šį įrankį daugeliui darbų namuose ir aplink juos. Ar reikia nupjauti laminuotas grindlentes, ar padaryti išpjovą sienoje elektros lizdui, ar nušlifuoti lango rėmą prieš dažant: naudodami daugelį rinkoje esančių priedų kiekvieną darbą atliksite greitai ir lengvai. Dėl virpančių, vibruojančių judesių šis įrankis patogus, kai reikia atlikti tikslius pjūvius ankštose vietose. Juo net galima nupjauti medžiagas lygiai su sienos paviršiumi.
Patogios funkcijos papildomam komfortui dirbant
Kad šlifuojant darbas būtų švaresnis, galite prijungti šį įrankį prie komplekte esančio dulkių siurblio adapterio, tinkamo daugeliui standartinio dydžio dulkių siurblių. Jo trijų metrų ilgio maitinimo laidas suteikia daugiau laisvės dirbant. Dėl savo ergonomiškos, plokščios konstrukcijos su minkšta rankena šis įrankis idealiai tinka atliekant tikslius pjūvius ribotose erdvėse. „Multi-Tasker“ komplekte yra segmentinis pjūklelis medžiui ir plastikui pjauti, nupjovimo pjūklelis, idealiai tinkantis įleidžiamiesiems pjūviams medyje, šlifavimo pagrindas, du skirtingi šlifavimo lapai ir dulkių adapteris.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| EAN | 8710364070787 |
| Order Number | F0151470AA |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Įtampa ir dažnis | 230-240V/50-60Hz |
| Galia | 200 W |
| Sūkiai tuščiąja eiga | 12000-19000 |
| Švytavimų kampas į kairę / dešinę | 1.4 ° |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Garso slėgis | 92 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Garso galia | 103 dB |
| Vibracijos lygis (pjaunant įpjaunamuoju pjūkleliu) | 13.9 m/s² |
| Vibracijos lygis (pjaunant segmentiniu pjūkleliu) | 7.2 m/s² |
| Vibracijos lygis (šlifuojant) | 8.8 m/s² |
Iepakojums satur
- Šlifavimo priedas
- 2 šlifavimo lapai (grūdėtumas 80 ir 120)
- Segmentinis pjūklelis
- Įpjaunamasis pjūklelis medžiui (20 mm)
- Dulkių adapteris
- Šešiabriaunis raktas
Galimi dokumentai šiam įrankiui
































