Perforatorius

- Galingas pneumatinis perforatoriaus mechanizmas leidžia be papildomų pastangų gręžti betoną
- 4 funkcijų perforatorius: 1. Smūginis gręžimas. 2. Perforatorius įprastam gręžimui ir varžtų sukimui. 3. Sukimosi sustabdymo mechanizmas lengviems kirtimo darbams. 4 Kalimas laisvai sukantis, kuris užtikrina maksimalią judesių laisvę.
- „SDS+“ greito ir paprasto grąžtų keitimo sistema
- Ergonomiška prietaiso konstrukcija užtikrina patogų ir saugų naudotojo darbą
- Minkšta rankenos danga leidžia prietaisą patogiai laikyti ir optimaliai valdyti
- Jungiklis su greičio reguliavimo funkcija ir su fiksavimo mygtuku, leidžiančiu gręžti nenutrūkstamai, greičio pasirinkimo ratuku, leidžiančiu apriboti didžiausius sūkius atsižvelgiant į darbo pobūdį
- Apsauginė sankaba, apsauganti tuo atveju, jei grąžtas užstringa
- Sklandžiai reguliuojama šoninė rankena su minkštu paviršiumi - patikimam valdymui dviem rankomis
- Lengvai reguliuojamas gylio ribotuvas, leidžiantis nustatyti gręžimo gylį gręžiant aklinas angas
Produkta apraksts
Pneumatinis keturių funkcijų perforatorius su greičio reguliavimo funkcija
Keturių funkcijų „SKIL 1034“ perforatorius turi galingą 600 W variklį ir išankstinius reguliuojamo greičio nustatymus su fiksavimo mygtuku optimaliam valdymui atliekant betono gręžimo darbus iki 20 mm. Su perforatoriaus funkcija galima atlikti betono gręžimo darbus, perforatoriaus sustabdymo funkcija naudojama atlikti įprastinius gręžimo ir sukimo darbus, o sukimo sustabdymo funkcija skirta smulkiems darbams kaltu. Ir pagaliau šiuo gręžtuvu galima kapoti įrankiui laisvai sukantis. „SDS+“ sistema užtikrina greitą ir lengvą priedų keitimą. Neslystanti minkšta rankena ir reguliuojama šoninė rankena palengvina darbą dviem rankomis. Naudodami patogų gylio matuoklį galite nustatyti gręžimo gylį, kai reikia išgręžti tam tikro gylio angas. „SKIL 1034“ gręžtuvas parduodamas tvirtame dėkle su trijų 6, 8 ir 10 mm „SDS+“ betono grąžtų rinkiniu ir 13 mm greitai užveržiamais griebtuvais su „SDS+“ adapteriu.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Maks. smūgių dažnis | 0-5800 IPM |
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Greitis be apkrovos (aps./min.) | 0 - 1100 |
| Galia | 600 W |
| Griebtuvo tipas | SDS+ |
| Gręžinio skersmuo pliene | 13 mm |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Gręžinio skersmuo medienoje | 30 mm |
| Gręžinio skersmuo betone | 20 mm |
| Smūgio energija | 1.3 J |
| EAN | 8710364070862 |
| Order Number | F0151034AE |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Garso slėgis | 90 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Garso galia | 101 dB |
| Vibracijos lygis (dirbant kaltu) | 10.6 m/s² |
| Vibracijos lygis (perforatoriumi gręžiant betoną) | 9.0 m/s² |
Iepakojums satur
- Pagalbinė minkšta rankena
- Gylio ribotuvas
- 3 SDS+ grąžtų rinkinys (6, 8, 10 mm)
- Patvarus plastmasinis lagaminas
- SDS+ griebtuvas su raktu (13 mm)
Galimi dokumentai šiam įrankiui

































