Žoliapjovė su valu

- SKIL išskirtinė „Easy Storage“ rankenos konstrukcija – galėsite patogiai pakabinti įrankį ant pridedamos SKIL laikymo sijos
- Galingas 280 W variklis tiks įvairiems žolės pjovimo darbams
- Itin lengva konstrukcija (tik 1,2 kg)
- Pjovimo sistema su 2 valais – greitas pjovimas ir puikūs rezultatai
- „Tap&Go“ valo padavimas – galėsite lengvai pagal poreikį papildomai išvynioti valą darbo metu
- Didelis, lengvai įjungiamas jungiklis – optimalus patogumas
- Ergonomiškas rankenos dizainas – didesnis komfortas
- Antra reguliuojama rankena padeda geriau valdyti prietaisą dirbant
- Laido laikiklis saugo laidą arba įrankį, kad jis nebūtų sugadintas
- Pridedamas „Easy Storage“ modulis gali būti išplėstas iki patogios laikymo sijos sistemos, ant kurios galite sukabinti savo SKIL sodo gaminius
Produkta apraksts
Lengva ir galinga žoliapjovė, su kuria puikiai atliksite darbą
SKIL 0732 žoliapjovė idealiai tinka pjovimo darbams, pavyzdžiui, šalinti perteklinę žolę prie sienelių, tvorų ir gėlynų arba tiesiog vejos kraštams išlyginti. Galingas 280 W variklis optimizuoja žoliapjovės veikimą, todėl galite lengvai atlikti savo žolės pjovimo darbus. SKIL 0732 svoris itin lengvas – tik 1,2 kg, o patogios funkcijos padidina komfortą dirbant. Dėl „Skils“ išskirtinio „Easy Storage“ dizaino ši žoliapjovė užima itin mažai vietos, kai ją laikote baigę darbą.
Optimalios pjovimo charakteristikos
Dviejų valų pjovimo sistema užtikrina puikų žoliapjovės balansavimą, todėl galite pjauti žolę tiksliai ir greitai. Dėl šioje žoliapjovėje įrengtos „Tap&Go“ valo tiekimo sistemos galima greitai ir lengvai tiekti valą, kai reikia. Tereikia spustelėti po valo rite esantį mygtuką į žemę ir valas automatiškai pailgės. Šio ilgo 2 x 4 metro valo pakaks efektyviai, nepertraukiamai dirbti ilgesnį laiką.
Lengvas ir ergonomiškas dizainas
SKIL 0732 svoris itin lengvas – tik 1,2 kg. Antra rankena užtikrina patikimesnį valdymą, o didelis jungiklis leidžia lengvai ir paprastai valdyti įrankį. Šis dizainas užtikrina patogų darbą ir daug jėgų nereikalaujantį pjovimą.
Patogus „Easy Storage“ sprendimas
Šis įrankis yra „Urban Series“ dalis iš patogių, laiką taupančių SKIL sodo įrankių asortimento. Visuose „Urban Series“ įrankiuose įdiegtas SKIL išskirtinis „Easy Storage“ sprendimas, o tai reiškia, kad juos patogu laikyti, kai nenaudojate, ir jie beveik neužima vietos. Šios žoliapjovės komplekte yra „Easy Storage“ bėgelis, ant kurio galima patogiai pakabinti įrankį prie sienos.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Galia | 280 W |
| Pjovimo sistema | 2 valų sistema |
| Pjovimo zonos skersmuo | 23 cm |
| Valo padavimo sistema | „Tap&Go“ |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| EAN | 8710364077281 |
| Order Number | F0150732AA |
| Garso slėgis | 84.3 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 2.5 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | 4.9 m/s² |
| Garso galia | 92.3 dB |
Iepakojums satur
- SKIL 0732 trimeris
- Ritės sistema
- SKIL saugojimo sijos modulis
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui


































