Žoliapjovė su valu

- „SKIL“ išskirtinė „EASY STORAGE“ rankenos konstrukcija – galėsite patogiai ir taupydami vietą laikyti įrankį (ant pridedamos „SKIL“ laikymo sijos)
- Galingas 1000 W variklis tiks visiems žolės pjovimo darbams
- Didelis 35 cm pjovimo zonos skersmuo
- Ergonomiškas dizainas (variklis arti rankenos) užtikrina puikų balansą
- Teleskopinis aukščio reguliavimas – komfortas dirbant
- Antra reguliuojama rankena leidžia geriau valdyti prietaisą dirbant
- Pjovimo sistema su 2 aukštos kokybės valais – greitas pjovimas ir puikūs rezultatai
- Automatinis valo tiekimas palengvina darbą
- 180º reguliuojama pjovimo galvutė palengvins vejos pakraščių pjovimą
- Įtraukiamas augalų apsaugos įtaisas padės tiksliai pjauti veją
- Laido laikiklis saugo laidą arba įrankį, kad jis nebūtų sugadintas
Produkta apraksts
Galinga žoliapjovė, su kuria greitai ir efektyviai atliksite darbus
Naudodami „SKIL“ 0731 žoliapjovę greitai ir efektyviai atliksite sunkesnius darbus, tokius kaip aukštos arba sukietėjusios žolės ir piktžolių pjovimas, reguliarus vejos kraštų ir ribų tvarkymas. Dėl 1000 W variklio ir kokybiškos dviejų valų pjovimo sistemos lengvai atliksite visus pjovimo darbus. Dėl „Skils“ išskirtinio „Easy Storage“ dizaino ši žoliapjovė užima itin mažai vietos, kai ją laikote baigę darbą. Ši žoliapjovė su valu pateikiama su trijų ričių sistema.
Optimalus balansas ir automatinis valo tiekimas
„SKIL“ 0731 žoliapjovė su valu dėl variklio konstrukcijos, reguliuojamos antros rankenos ir dviejų valų pjovimo sistemos yra optimaliai subalansuota ir nepriekaištingai valdoma. Dėl 35 cm pjovimo skersmens darbą atliksite greitai, net jei pjaunate didesnį plotą. Valas tiekiamas automatiškai, todėl nereikia to daryti rankomis, o naudojant ilgą 2 x 4,5 m valą galima ilgiau dirbti be pertraukų. Pritaikius šias laiką taupančias funkcijas visą dėmesį galėsite sutelkti į pjovimą.
Patogios funkcijos papildomam komfortui dirbant
Komfortą dirbant padidina reguliuojama šios žoliapjovės teleskopinė rankena, kad kiekvienas naudotojas galėtų rasti sau tinkamiausią darbo padėtį. Žoliapjovės galvutę galima lengvai pasukti 180°, kad būtų patogu vertikaliai palyginti kraštus, todėl savo sodui suteiksite puikų vaizdą. Be to, šioje žoliapjovėje su valu yra integruotas augalų apsaugos įtaisas, todėl jums nereikės bijoti, kad pažeisite augalus ir gėles.
Patogus „Easy Storage“ sprendimas
Šis įrankis yra „Urban Series“ dalis iš patogių, laiką taupančių „SKIL“ sodo įrankių asortimento. Visuose „Urban Series“ įrankiuose įdiegtas „SKIL“ išskirtinis „Easy Storage“ sprendimas, o tai reiškia, kad juos patogu laikyti, kai nenaudojate, ir jie beveik neužima vietos. Šios žoliapjovės komplekte yra „Easy Storage“ bėgelis, ant kurio galima patogiai pakabinti įrankį prie sienos.
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Galia | 1000 W |
| Pjovimo sistema | 2 valų sistema |
| Pjovimo zonos skersmuo | 35 cm |
| Aukščio reguliavimas | 110-120 cm |
| Valo padavimo sistema | Automatinė |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| EAN | 8710364067770 |
| Order Number | F0150731AA |
| Garso slėgis | 84 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 1 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | 2.9 m/s² |
| Garso galia | 95 dB |
Iepakojums satur
- 3 x ritės su 9 (2x4,5) metrų valu
- „SKIL“ saugojimo sijos modulis
Galimi dokumentai šiam įrankiui

































