Akumuliatorinis piktžolių šepetys




- Galingas variklis – galėsite be vargo šalinti piktžoles
- Paprasta dirbti: daugiau jokio kelių ar nugaros skausmo
- Draugiškas aplinkai sprendimas: nenaudojami pesticidai
- Kreipiantysis ratukas užtikrina stabilumą
- Suklio fiksavimas – galėsite lengvai pakeisti šepetį
- Teleskopinis aukščio reguliavimas – kad būtų patogu dirbti
- Reguliuojama papildoma rankena dirbant užtikrina optimalų komfortą
- Didelis greitis: didelė šalinimo sparta
- Šepečio indikatorius ant gaubto viršaus
- „Easy Storage“ dizainas padeda taupyti vietą ir užtikrina tvarką sandėliuojant

KEEPCOOL™
Mūsų patentuota „KEEPCOOL™“ technologija apsaugo akumuliatorius nuo perkaitimo ir padidina akumuliatoriaus našumą.
Atklājiet KEEPCOOL™Easy Storage
Netvarka trukdo darbui, todėl kiekvienas mūsų sodo įrankis yra suprojektuotas su vietą taupančiu „Easy Storage“ sprendimu.
Atklājiet Easy Storage

ACTIVCELL™
Mūsų išmanioji ACTIVCELL™ technologija nuolatos stebi akumuliatoriaus įtampą, temperatūrą ir srovę, realiuoju laiku perduodama šią informaciją įrankiui.
Atklājiet ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ RIMTA GALIA IR NAGRINĖJIMAS.
PWRCORE 20™ yra puikus pasirinkimas didesniems projektams. Didelė galia ir našumas leidžia lengvai atlikti kiekvieną užduotį.
Produkta apraksts
„20V Max“ (18 V) ličio jonų akumuliatorinis piktžolių šepetys, kuriuo piktžoles šalinsite nekenkdami aplinkai
Galingas „20V Max“ (18 V) SKIL 0660 akumuliatorinis piktžolių šepetys, kuriuo piktžoles šalinsite nekenkdami aplinkai. SKIL 0660 greitai ir efektyviai pašalins sunkiai įveikiamas piktžoles, kerpes ir smulkius augalus tarp tako, terasos ar privažiavimo plytelių. Jums nebereikės rankomis šalinti piktžoles rizikuojant kelių ir nugaros skausmais arba naudoti nuodingus pesticidus, kurie yra pavojingi aplinkai. Piktžolių šepečio maksimalus šepečio skersmuo yra 125 mm, o šepečius galima lengvai keisti naudojant suklio blokavimo sistemą. Teleskopiniu aukščio reguliavimu kaskart galima nustatyti patogią darbo padėtį. Integruotas šepečio indikatoriaus padės lengvai išlaikyti kryptį pagal piktžolių šalinimo plotą. Be to, kreipiamasis ratukas užtikrina optimalų stabilumą. Dėl SKIL išskirtinio „Easy Storage“ dizaino šis įrankis po naudojimo užims labai mažai vietos ir galės būti tvarkingai laikomas. SKIL 0660 CA komplekte yra metalinis šepetys ir „Easy Storage“ kablys.
„PWRCORE 20™“: pramonėje pirmaujanti akumuliatorių technologija, skirta visiems SKIL „20V Max“ įrankiams
„PWRCORE 20™“ sistemą sudaro pramonėje pirmaujanti pažangi akumuliatoriaus ir įkroviklio technologija bei naujoviškos funkcijos, kurių nerasite niekur kitur; pvz., patentuota akumuliatoriaus aušinimo technologija „KEEPCOOL™“ veikimo laiką pailgina iki 25 % ir dvigubai prailgina akumuliatoriaus eksploatavimo laiką. Patentuota „ACTIVCELL™“ technologija užtikrina maksimalų našumą ir optimalią akumuliatoriaus apsaugą. Siekiant užtikrinti visišką lankstumą, „PWRCORE 20™“ akumuliatoriai ir įkrovikliai 100 % suderinami ir keičiami visuose SKIL „PWRCORE 20™“ elektriniuose ir sodo įrankiuose.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Įtampa | 20 V Max |
| Aukščio reguliavimas | 93-126 cm |
| Šepečio skersmuo | 125 mm |
| Šepečio greitis be apkrovos | 1500 |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Be šepetėlių | Ne |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| EAN | 8719643006011 |
| Order Number | GV1E0660CA |
| Garso slėgis | 72 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | 2.5 m/s² |
| Garso galia | 83 dB |
Iepakojums satur
- SKIL 0660 akumuliatorinis piktžolių šepetys
- Metalinis šepetys
- „Easy Storage“ kablys
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui


































