„Brushless“ akumuliatorinis pjūklas su stiebu




- Skaitmeninis variklis be šepetėlių: daugiau galios, didesnis efektyvumas ir 10 x ilgesnis eksploatavimo laikas
- 25 cm juosta ir grandinė užtikrina efektyvų genėjimą ir pjovimą
- Aliuminio teleskopinis velenas gali būti ištiestas iki 2,77 m
- Lengvas grandinės keitimas ir reguliavimas: nereikalingi įrankiai
- Automatinis grandinės tepimas
- Kampuota galva užtikrina optimalią kontrolę
- Greitai reguliuojama rankena optimaliam balansui ir patogiam naudojimui
- Ličio jonų technologija: akumuliatoriai yra visuomet paruošti darbui – jokio savaiminio išsikrovimo ir „atminties efekto“

SKAITMENINIAI BEŠEPETĖLINIAI VARIKLIAI
Naujausia pažangi technologija yra kiekvieno SKIL įrankio genuose. Mūsų kompaktiški, skaitmeniniai bešepečiai varikliai išvysto daugiau galios bei pasižymi didesniu efektyvumu ir ilgesniu tarnavimo laiku nei analogiški varikliai su šepetėliais.
Atklājiet SKAITMENINIAI BEŠEPETĖLINIAI VARIKLIAIKEEPCOOL™
Mūsų patentuota „KEEPCOOL™“ technologija apsaugo akumuliatorius nuo perkaitimo ir padidina akumuliatoriaus našumą.
Atklājiet KEEPCOOL™

ACTIVCELL™
Mūsų išmanioji ACTIVCELL™ technologija nuolatos stebi akumuliatoriaus įtampą, temperatūrą ir srovę, realiuoju laiku perduodama šią informaciją įrankiui.
Atklājiet ACTIVCELL™

PWRCORE 40™ NEPRALENKIAMA GALIA JŪSŲ SODUI.
PWRCORE 40™ suteikia jums reikalingą galią net ir sunkiausiems sodo darbams. Ši technologija apjungia aukštą našumą ir tylaus bei patikimo akumuliatoriaus patogumą.
Produkta apraksts
Akumuliatorinis pjūklas su stiebu, su varikliu be šepetėlių ir su pailginamu aliuminio teleskopiniu kotu
„40V Max“ SKIL 0582 akumuliatorinis pjūklas su stiebu, su varikliu be šepetėlių ir su tvirtu aliuminio teleskopiniu kotu, kurį galima ištiesti iki 2,77 metrų. Tai idealus pasirinkimas, jei norite genėti aukštas, sunkiai pasiekiamas šakas be kopėčių. Kaip ir visi kiti SKIL „40V Max“ akumuliatoriniai sodo įrankiai, šis modelis naudoja pramonėje pirmaujančią pažangią „PWRCORE 40™“ akumuliatoriaus ir įkroviklio technologiją. Skaitmeninis variklis be šepetėlių pasižymi didesne galia, efektyvumu ir 10 x ilgesniu eksploatavimo laiku, nei panašus variklis su šepetėliais. Šiuo pjūklu su stiebu ir 25 cm plokšte bei grandine lengvai atliksite kiekvieną darbą. Grandinės įtempimą galima sureguliuoti per kelias sekundes – nereikia jokių įrankių, o grandinės tepimas atliekamas automatiškai. Naudodami šias laiką taupančias funkcijas galėsite labiau koncentruotis į pjovimo darbus. Kampinė galva suteikia galimybę įvairiapusiškai pjauti ir genėti. SKIL 0582 CA komplekte yra grandinė, pjaunamoji juosta, pjaunamosios juostos gaubtas ir diržas per petį. Akumuliatorius ir įkroviklis nepridedami.
„PWRCORE 40™“: pramonėje pirmaujanti akumuliatorių technologija, skirta visiems SKIL „40V Max“ įrankiams
„PWRCORE 40™“ sistemą sudaro pramonėje pirmaujanti pažangi akumuliatoriaus ir įkroviklio technologija bei naujoviškos funkcijos, kurių nerasite niekur kitur; pvz., patentuota akumuliatoriaus aušinimo technologija „KEEPCOOL™“ veikimo laiką pailgina iki 25 % ir dvigubai prailgina akumuliatoriaus eksploatavimo laiką. Patentuota „ACTIVCELL™“ technologija užtikrina maksimalų našumą ir optimalią akumuliatoriaus apsaugą. Siekiant užtikrinti visišką lankstumą, „PWRCORE 40™“ akumuliatoriai ir įkrovikliai 100 % suderinami ir keičiami visuose SKIL „PWRCORE 40™“ sodo įrankiuose. SKIL „PWRCORE 40™“ ličio jonų akumuliatorių technologijas naudojantys „40V Max“ sodo įrankiai pasižymi išskirtiniu našumu ir patvarumu, ir jiems nereikia benzino.
Specifikācijas
| Performance Level | PADIDINTAS NAŠUMAS |
|---|---|
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Įtampa | 40 V Max |
| Ašmenų ilgis (cm) | 25 cm |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Grandinės greitis | 12 m/s |
| Grandinės jungties storis | 1.1 mm |
| Alyvos bakelis | 100 ml |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Be šepetėlių | Taip |
| Warranty | 5 metų įrankio garantija buitiniam naudojimui, 1 metų įrankio garantija profesionaliam naudojimui |
| Baterijos lygio indikatorius | Ne |
| EAN | 4894863200693 |
| Order Number | GS1E0582CA |
| Garso slėgis | 82 dB |
| Triukšmo galios paklaida (K) | 3.3 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 4.28 m/s² |
| Vibracijos lygis | < 2.5 m/s² |
| Garso galia | 96 dB |
Iepakojums satur
- SKIL 0582 akumuliatorinis pjūklas su stiebu ir su varikliu be šepetėlių
- Grandinė
- Pjaunamoji juosta
- Grandinės gaubtas
- Peties juosta
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui

































