Skaitmeninis kampamatis

- Dideliame skaitmeniniame skystųjų kristalų ekrane gerai matoma išmatuota reikšmė
- Tvirtas ir lengvas aliuminio korpusas
- Integruota liniuotė (0–32 cm)
- Itin paprasta valdyti
- Horizontalus ir vertikalus gulsčiukai
- „Hold“ funkcija: galite užfiksuoti displėjuje paskutinio matavimo rodmenis
- Automatinio išjungimo funkcija, jei prietaisas nenaudojamas 5 minutes
- Senkančios baterijos indikatorius
Produkta apraksts
Skaitmeninis kampamatis
„SKIL 0580“ skaitmeniniu būdu išmatuoja ir nustato kampus nuo 0° iki 220°. Naudojant horizontalius ir vertikalius gulstainius jį labai paprasta naudoti. Tereikia pagrindo ir atlenkiamą koją pastatyti prie matuojamų kampų ir išmatuotas kampas bus aiškiai parodytas dideliame LCD ekrane. Šiame įrankyje taip pat veikia patogi išsaugojimo funkcija, todėl paskutinė išmatuota vertė liks užfiksuota net patraukus įrankio kojas. Tai ypač praverčia kampus nustatant sunkiai pasiekiamose vietose. Jei 5 minutes įrankis nenaudojamas, jis išjungiamas automatiškai, kad būtų taupoma baterijos įkrova. „SKIL 0580“ viršuje yra integruota 32 cm liniuotė. Papildomo patvarumo suteikia tvirtas ir lengvas aliuminio korpusas. Šis įrankis pristatomas patogiame dėkle su viena 9 V baterija, todėl darbus pradėti galite nieko nelaukdami!
Specifikācijas
| Performance Level | PATIKIMAS VEIKIMAS |
|---|---|
| Veikimo temperatūra | -10°C - 50°C °C |
| Maitinimo šaltinis | 1x (6LR61) / 9V |
| Laikymo temperatūra | -20°C - 70°C °C |
| Kampų matavimo tikslumas | ± 0,5° °C |
| Automatinio išjungimo funkcija | 5 min |
| Apytikslis akumuliatoriaus tarnavimo laikas | 20 h |
| Mažiausia matavimo vertė | 0,1° °C |
| Matavimo nuotolis | 0 - 220 °C |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| EAN | 8710364039746 |
| Order Number | F0150580AA |
Iepakojums satur
- „SKIL 0580“ skaitmeninis kampamatis
- 1 x 9 V (6LR61) baterija
- Patogus dėklas
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui
































