Akumuliatorinės gyvatvorės žirklės




- Galingos „20V Max“ (18 V) 55 cm gyvatvorės žirklės su ličio jonų akumuliatoriumi, kad greitai sutvarkytumėte gyvatvores ir krūmus
- Galima pjauti šakas iki 20 mm, yra pjovimo funkcija
- Deimantinis pagrindas, pjovimas lazeriu, anglies plieno ašmenys
- Ašmenų krašto apsauga apsaugo nuo pažeidimų, kai ašmenys atsitrenkia į sieną arba tvorą
- „Easy Storage“ dizainas padeda taupyti vietą ir užtikrina tvarką sandėliuojant
- Pridedamas „Easy Storage“ modulis gali būti išplėstas iki patogios laikymo sijos sistemos, ant kurios galite sukabinti savo SKIL sodo gaminius
- Ličio jonų technologija: akumuliatoriai yra visuomet paruošti darbui – jokio savaiminio išsikrovimo ir „atminties efekto“
- Patentuotas akumuliatoriaus lygio indikatorius patogiai rodo akumuliatoriaus įkrovos lygį

KEEPCOOL™
Mūsų patentuota „KEEPCOOL™“ technologija apsaugo akumuliatorius nuo perkaitimo ir padidina akumuliatoriaus našumą.
Atklājiet KEEPCOOL™Easy Storage
Netvarka trukdo darbui, todėl kiekvienas mūsų sodo įrankis yra suprojektuotas su vietą taupančiu „Easy Storage“ sprendimu.
Atklājiet Easy Storage

ACTIVCELL™
Mūsų išmanioji ACTIVCELL™ technologija nuolatos stebi akumuliatoriaus įtampą, temperatūrą ir srovę, realiuoju laiku perduodama šią informaciją įrankiui.
Atklājiet ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ RIMTA GALIA IR NAGRINĖJIMAS.
PWRCORE 20™ yra puikus pasirinkimas didesniems projektams. Didelė galia ir našumas leidžia lengvai atlikti kiekvieną užduotį.
Produkta apraksts
Akumuliatorinis įrankis, kuriuo lengvai sutvarkysite gyvatvores ir krūmus
„20V Max“ (18 V) SKIL 0430 yra akumuliatorinės gyvatvorės žirklės, skirtos kirpti gyvatvores ir krūmus. Kokybiški 55 cm ašmenys yra su grūdintais, lazeriu išpjautais, anglinio plieno dantimis deimantiniu paviršiumi. SKIL 0430 lengvai pjauna storas šakas; tai įmanoma dėl 20 mm atstumo tarp ašmenų ir pjovimo funkcijos nuo pirmojo ašmenų danties. Ergonomiška konstrukcija su paminkštinta galine rankena ir patogia antrąja rankena užtikrina optimalų komfortą dirbant. Dėl mažo svorio įrankiu lengva dirbti bet kokioje padėtyje, pavyzdžiui, kai dirbate iškėlę rankas virš galvos. Galite net pjauti palei sieną ar prie pat žemės, nes yra įrengta ašmenų apsauga. Dėl to nepažeidžiamas ašmenų galiukas, kai gyvatvorės žirklės paliečia kietą paviršių. Dėl SKIL išskirtinio „Easy Storage“ dizaino šis įrankis po naudojimo užims labai mažai vietos. SKIL 0430 AA komplekte yra vienas „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah „Keep Cool™“ akumuliatorius, 1 valandos kroviklis, peilių apsauginis dėklas ir „Easy Storage“ kablys.
„PWRCORE 20™“: pramonėje pirmaujanti akumuliatorių technologija, skirta visiems SKIL „20V Max“ įrankiams
„PWRCORE 20™“ sistemą sudaro pramonėje pirmaujanti pažangi akumuliatoriaus ir įkroviklio technologija bei naujoviškos funkcijos, kurių nerasite niekur kitur; pvz., patentuota akumuliatoriaus aušinimo technologija „KEEPCOOL™“ veikimo laiką pailgina iki 25 % ir dvigubai prailgina akumuliatoriaus eksploatavimo laiką. Patentuota „ACTIVCELL™“ technologija užtikrina maksimalų našumą ir optimalią akumuliatoriaus apsaugą. Siekiant užtikrinti visišką lankstumą, „PWRCORE 20™“ akumuliatoriai ir įkrovikliai 100 % suderinami ir keičiami visuose SKIL „PWRCORE 20™“ elektriniuose ir sodo įrankiuose.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Maks. kirpimo našumas | 20 mm |
| Juostos ilgis | 55 cm |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Pasukama galinė rankena | Ne |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.0 Ah |
| Grynasis svoris (su akumuliatoriumi) | 3.0 kg |
| Grynasis svoris (be akumuliatoriaus) | 2.6 kg |
| Įkrovimo srovė | 2.4 A |
| Įtampa | 20 V Max |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 metų garantija buitiniam naudojimui |
| Užrakinimas | Ne |
| EAN | 8719643003119 |
| Order Number | GH1E0430AA |
| Garso slėgis | 77.8 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | < 2.5 m/s² |
| Garso galia | 89.3 dB |
| Neapibrėžtumas (K) | 3.0 dB |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 1 h |
Iepakojums satur
- SKIL 0430 akumuliatorinės gyvatvorės žirklės
- „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah „KEEPCOOL™“ ličio jonų akumuliatorius (1x)
- Įkroviklis (3122 AA)
- Ašmenų gaubtas
- „Easy Storage“ kablys
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui



































