„Brushless“ akumuliatorinis pūstuvas




- Galingas „20V Max“ (18 V) pūstuvas be šepetėlių su ličio jonų akumuliatoriumi, sausiems ir šlapiems lapams
- Variklis be šepetėlių: greitesnis, galingesnis ir 10 kartų ilgesnė eksploatacija
- Ašinis ventiliatorius užtikrina didelį 680 m³/h oro tūrį ir maks. 160 km/h oro greitį, kad galėtumėte nuvalyti didelius plotus
- Sukamas kintamo greičio reguliavimo ratukas užtikrina optimalią kontrolę ir daugiau galios sunkiai pasiekiamose vietose
- Dėl didelio skersmens vamzdžio su nuimamu antgaliu galima padidinti oro srautą, o panaudotą įrankį lengva sandėliuoti
- Dėl lengvo ir ergonomiško dizaino šį įrankį galima valdyti viena ranka
- „Easy Storage“ dizainas padeda taupyti vietą ir užtikrina tvarką sandėliuojant
- Pridedamas „Easy Storage“ modulis gali būti išplėstas iki patogios laikymo sijos sistemos, ant kurios galite sukabinti savo SKIL sodo gaminius
- Ličio jonų technologija: akumuliatoriai yra visuomet paruošti darbui – jokio savaiminio išsikrovimo ir „atminties efekto“
- Patentuotas akumuliatoriaus lygio indikatorius patogiai rodo akumuliatoriaus įkrovos lygį

KEEPCOOL™
Mūsų patentuota „KEEPCOOL™“ technologija apsaugo akumuliatorius nuo perkaitimo ir padidina akumuliatoriaus našumą.
Atklājiet KEEPCOOL™Easy Storage
Netvarka trukdo darbui, todėl kiekvienas mūsų sodo įrankis yra suprojektuotas su vietą taupančiu „Easy Storage“ sprendimu.
Atklājiet Easy Storage
Produkta apraksts
„Brushless“ akumuliatorinis pūstuvas sausiems ir šlapiems lapams
„20V Max“ (18 V) SKIL 0330 yra akumuliatorinis pūstuvas be šepetėlių, kuriuo lengvai nupūsite sausus ir šlapius lapus. Variklis be šepetėlių yra greitesnis, galingesnis ir 10 ilgiau eksploatuojamas nei panašus variklis su šepetėliais. Šiame įrankyje naudojamas galingas ašinis ventiliatorius užtikrina didelį 680 m³/h oro tūrį ir įspūdingą maks. 160 km/h oro greitį. SKIL 0330 oro srautą galite lengvai padidinti uždėdami pridedamą šlavimo antgalį. Dar vienas šio įrankio privalumas yra tas, kad jis labai lengvas; dėl ergonomiško dizaino šį įrankį galima valdyti viena ranka. Dėl SKIL išskirtinio „Easy Storage“ dizaino šis įrankis po naudojimo užims labai mažai vietos. SKIL 0330 AC komplekte yra vienas „20V Max“ (18 V) 2,5 Ah „Keep Cool™“ akumuliatorius, spartusis kroviklis, šlavimo antgalis ir „Easy Storage“ kablys.
„PWRCORE 20™“: pramonėje pirmaujanti akumuliatorių technologija, skirta visiems SKIL „20V Max“ įrankiams
„PWRCORE 20™“ sistemą sudaro pramonėje pirmaujanti pažangi akumuliatoriaus ir įkroviklio technologija bei naujoviškos funkcijos, kurių nerasite niekur kitur; pvz., patentuota akumuliatoriaus aušinimo technologija „KEEPCOOL™“ veikimo laiką pailgina iki 25 % ir dvigubai prailgina akumuliatoriaus eksploatavimo laiką. Patentuota „ACTIVCELL™“ technologija užtikrina maksimalų našumą ir optimalią akumuliatoriaus apsaugą. Siekiant užtikrinti visišką lankstumą, „PWRCORE 20™“ akumuliatoriai ir įkrovikliai 100 % suderinami ir keičiami visuose SKIL „PWRCORE 20™“ elektriniuose ir sodo įrankiuose.
Specifikācijas
| Performance Level | DIDELIS NAŠUMAS |
|---|---|
| Kištuko tipas | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Ventiliatoriaus tipas | Ašinio srauto ventiliatorius |
| Oro srautas | 680 m³/min |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė |
| Antgalis | Ne |
| Pečių dirželis | Ne |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.5 Ah |
| Grynasis svoris (su akumuliatoriumi) | 2.3 kg |
| Grynasis svoris (be akumuliatoriaus) | 1.9 kg |
| Įkrovimo srovė | 2.4 A |
| Įtampa | 20 V Max |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Warranty | 5 metų įrankio garantija buitiniam naudojimui, 1 metų įrankio garantija profesionaliam naudojimui |
| Kintamasis greitis | Taip |
| Reguliuojama rankena | Ne |
| Padidinimo funkcija | Ne |
| Padidinimo fiksavimas | Ne |
| Užrakinimas | Ne |
| Įjungimo-išjungimo jungiklis | Ne |
| Viršliejis | Ne |
| Greičio indikatorius | Ne |
| Greičio fiksavimas | Ne |
| Kintamojo greičio paleidiklis | Ne |
| Be šepetėlių | Taip |
| EAN | 8719643003829 |
| Order Number | GB1E0330AC |
| Garso slėgis | 88.9 dB |
| Vibracijos paklaida (K) | 1.5 m/s² |
| Vibracijos lygis | < 2.5 m/s² |
| Garso galia | 99.2 dB |
| Neapibrėžtumas (K) | 2.0 dB |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 1.25 h |
Iepakojums satur
- SKIL 0330 akumuliatorinis pūstuvas be šepetėlių
- „20V Max“ (18 V) 2,5 Ah „KEEPCOOL™“ ličio jonų akumuliatorius (1x)
- Įkroviklis (3122 AA)
- Šlavimo antgalis
- „Easy Storage“ kablys
- Naudotojo vadovas
Galimi dokumentai šiam įrankiui




































