Harjaton johdoton iskuporakone

Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset


POIKKEUKSELLINEN SUORITUSKYKY VAATIVIIN PROJEKTEIHIN
SKIL XP Pro Series edustaa parasta, mitä SKIL:llä on tarjota, kehitetty ammattilaisille, jotka tekevät viisaita valintoja.
Täydellisesti varustettu ottamaan vastaan vaativia projekteja missä tahansa kotiolosuhteissa.

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™Digitaaliset harjattomat moottorit
Uusin huipputekniikka on olennainen osa jokaista SKIL-työkalua. Kompaktit, digitaaliset harjattomat moottorimme antavat enemmän voimaa ja tehoa sekä pidemmän käyttöiän harjallisiin moottoreihin verrattuna.
Tutustu Digitaaliset harjattomat moottorit

PWRJUMP™
Nopeampi akkujen latausaika vähentää keskeytyksiin kuluvaa aikaa. Lataa SKIL 20V Max PWRCORE 20™ -litiumioniakut nopeasti, niin pääset jatkamaan töitä hetkessä.
Tutustu PWRJUMP™PWRASSIST™
Sinun ei tarvitse rajoittaa SKIL-akkujasi SKIL-sähkötyökalujen käyttöön. PWRASSIST™-akku ja PWRASSIST™-USB-adapteri mahdollistavat puhelimien ja tablettien lataamisen missä tahansa.
Tutustu PWRASSIST™

Edistynyt LED-valo
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa – mukaan lukien taskulampputilan – ja automaattinen sammutus, varmistaa työkappaleen hyvän näkyvyyden.
Tutustu Edistynyt LED-valoACTIVCELL™
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa – mukaan lukien taskulampputilan – ja automaattinen sammutus, varmistaa työkappaleen hyvän näkyvyyden.
Tutustu ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
SKIL XP Pro Series
Rakennettu huippuosaamisen perinnölle vuodesta 1924 lähtien, SKIL XP Pro -sarja on kehitetty ammattilaisille, jotka tekevät fiksuja valintoja. Edustaen parasta, mitä SKIL tarjoaa, SKIL XP Pro -sarja yhdistää poikkeuksellisen suorituskyvyn, kestävyyden, ammattilaistason ominaisuudet ja kompaktin ergonomian. Täydellisesti varusteltu vaativiin projekteihin missä tahansa kotikäytössä.
Tekniset tiedot
| Performance Level | AINUTLAATUINEN SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Tuotesarja | XP Pro Series |
| Virtalähde | Akkukäyttöinen (johdoton) |
| Porausteho betoniin | 16 mm |
| Kaksi mekaanista nopeutta | Ei |
| Porausteho puuhun | 70 mm |
| Porausteho metItem attributeiin | 13 mm |
| Istukan kapasiteetti | 13 mm |
| Kytkinasetus | 24+1+1 |
| Istukkatyyppi | Single-sleeve keyless w/ lock |
| Akkujen lukumäärä | 2 |
| Pistokkeen tyyppi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Kuormittamaton nopeus (rpm) | 0-600/0-2100 |
| Kovan liitoksen maks. vääntö | 130 Nm |
| Akut | Litiumioni |
| Maks. iskunopeus | 0-9600/0-33600 IPM |
| LED-valo | Kyllä |
| Nopeudensäätökytkin | Ei |
| Warranty | 5 vuoden laitetakuu kotikäyttöön, 1 vuoden laitetakuu ammattikäyttöön |
| Harjaton | Kyllä |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 4894863201232 |
| Order Number | CD1E3085HC |
Pakkaus sisältää
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta

































