2610395706
Yleisterä (Ø 184 mm, 60-hampainen)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 130.84ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Ei saatavilla maassasi
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
Tuotteen kuvaus
Monipuolinen sahanterä soveltuu erinomaisesti puun, metallin, pvc:n ja muun muovin leikkaukseen.
Tekniset tiedot
| Performance Level | LUOTETTAVA SUORITUSKYKY |
|---|---|
| MItem attributeeihin | 1052, 1054, 5003, 5064, 5164, 5665, 5765, 5865 |
| Pakkaus | 1 |
| Sahanterän Ø | 184 mm |
| Keskiöreiän halkaisija | 16 mm |
| Sahanterän halkaisija (tuumaa) | 7 1/4" |
| Hammastus | 60 |
| EAN | 8710364036356 |
| Order Number | 2610395706 |
| Warranty | Ei takuuta |
Pakkaus sisältää
- Yleisterä (Ø 184 mm, 60-hampainen)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 14.99ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
































