5330 AG
Pienoispyörösaha (Multisaw)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 132.85ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Tämä kätevä saha leikkaa monenlaisia materiaaleja (puu, laminaatti, keraamiset laatat, alumiini ja muovit)
- Tehokas 600 watin:n mottori ja suuri, 28,5 mm:n sahaussyvyys
- Kompaktin ja kevyen muotoilun ansiosta laitetta voi käyttää yhdellä kädellä, jolloin saat optimaalisen työskentelyvapauden
- Ihanteellinen upotusleikkauksiin
- Karalukitus helpottaa terän vaihtoa
- Vakiovarusteena suuntaisohjain, sahanterät ja timanttilaikka
Ei saatavilla maassasi
Vieritä kohtaan
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset
Vieritä kohtaan
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset
Tekniset tiedot
| Performance Level | LUOTETTAVA SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Kuormittamaton nopeus (rpm) | 6000 |
| Jännite ja taajuus | 220-240V/50-60Hz |
| Ottoteho | 600 W |
| Sahaussyvyys 90° | 28.5 mm |
| Sahanterän Ø enintään | 89 mm |
| Sahanterän Ø vähintään | 85 mm |
| Virtalähde | Verkkovirta (johdollinen) |
| EAN | 8710364077069 |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
| Äänenpaine | 94 dB |
| Ääniteho | 105 dB |
| Poikkeama (K) | 3 dB |
| Värinän epävarmuus (K) | 1.5 m/s² |
| Tärinäarvo (metItem attributein katkaisu) | 2.9 m/s² |
| Tärinäarvo (puun katkaisu) | 2.8 m/s² |
| Tärinäarvo (laattojen leikkaaminen) | 2.8 m/s² |
Pakkaus sisältää
- Sahanterä karkaistusta teräksestä (80-hampainen) (2x)
- Timanttilaikka
- Letku pölynimurin liittämistä varten
- Suuntaisohjain
- Kuusioavain
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.23ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta
































