Akkumonitoimityƶkalu




- Tehokas ā20V Maxā (18 V) akkumonitoimityƶkalu hiomiseen, sahaamiseen, leikkaamiseen ja moneen muuhun
- PehmeƤ kƤynnistys ja nopeuden vaiheittainen nosto maksiminopeuteen
- LED-valo varmistaa hyvƤn nƤkyvyyden tyƶkohteeseen ja lisƤƤ tyƶnteon mukavuutta huonoissa valaistusolosuhteissa
- Ihanteellinen erilaisiin kodin tƶihin ja erityisen kƤtevƤ tarkkuutta vaativiin tƶihin
- YleiskƤyttƶisen tarvikejƤrjestelmƤn ansiosta tyƶkalussa voidaan kƤyttƤƤ lukuisia Starlock-perustarvikkeita ja OIS-tarvikkeita
- Portaaton nopeudensƤƤtƶ mahdollistaa tarkan hallinnan
- Mukana pƶlyttƶmƤn hionnan takaava pƶlynimuriadapteri
- HyvƤ kƤyttƶmukavuus ja hallittavuus ergonomisen muotoilun ja pehmustetun kahvan ansiosta
- Syvyydenrajoitin sƤƤdettƤvƤllƤ syvyydellƤ (0-60 mm) tarkkaan sahaukseen ja leikkaamiseen, estƤƤ alla olevan materiaalin vaurioitumisen sekƤ tarvikkeiden nopean kulumisen
- Litiumioniteknologia: ei muisti-ilmiƶtƤ eikƤ varauksen itsetyhjenemistƤ ja aina valmis kƤyttƶƶn
- Patentoitu ilmaisin nƤyttƤƤ akun lataustilan kƤtevƤsti
VieritƤ kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset
VieritƤ kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset

ACTIVCELLā¢
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa ā mukaan lukien taskulampputilan ā ja automaattinen sammutus, varmistaa tyƶkappaleen hyvƤn nƤkyvyyden.
Tutustu ACTIVCELLā¢

PWRCORE 20⢠TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20⢠on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Voimakas akkumonitoimityƶkalu jossa LED-valo ja syvyydenrajoitin
ā20V Maxā (18 V) SKIL 3620 on voimakas akkumonitoimityƶkalu, jonka sƤƤdettƤvƤ nopeus varmistaa parhaat tulokset erilaisia materiaaleja tyƶstettƤessƤ. TƤssƤ akkumonitoimityƶkalussa on pehmeƤ kƤynnistys ja nopeuden vaiheittainen nosto maksiminopeuteen. LED-valo varmistaa hyvƤn nƤkyvyyden tyƶkohteeseen. Mukana toimitettu syvyydenrajoitin, joka voidaan sƤƤtƤƤ 60 mm:iin saakka, estƤƤ vahingoittamasta tarvikkeita vahingossa tai tyƶstettƤvƤn kappaleen alla olevia materiaaleja. Toimitukseen sisƤltyviƤ tarvikkeita vaihtamalla selviydyt tƤllƤ monitoimityƶkalulla useista erilaisista kodin tƶistƤ, kuten hiomisesta, sahaamisesta ja leikkaamisesta. Monitoimityƶkalu on yhteensopiva markkinoilta yleisesti saatavana olevien āStarlockā-perustarvikkeiden ja āOISā-tarvikkeiden kanssa, joten lƶydƤt taatusti sopivan tarvikkeen joka tyƶhƶn. Jotta hiominen sujuisi siistimmin, voit liittƤƤ tyƶkalun sen mukana toimitetulla pƶlynimuriadapterilla yleisimpiin pƶlynimurimalleihin. Ergonominen muotoilu ja pehmustettu kahva varmistavat tyƶnteon mukavuuden. SKIL 3620 AA:n mukana toimitetaan ā20V Maxā (18 V) 2,5 Ah āKeep Coolā -akku, nopea laturi, 9 hiomapaperia, hiomapohjalevy, syvyysrajoitin, segmenttisahanterƤ, upotussahanterƤ ja pƶlynimuriadapteri.
āPWRCORE 20ā¢ā: alan johtavaa edistyksellistƤ akkuteknologiaa kaikkien SKIL ā20V Maxā ātyƶkalujen virransyƶttƶƶn
āPWRCORE 20ā¢ā -jƤrjestelmƤ koostuu alan johtavasta edistyksellistƤ akku- ja laturiteknologiasta sekƤ innovatiivisista toiminnoista, jotka ovat todella ainutlaatuisia, esim. patentoitu akkujen āKEEPCOOLā¢ā-viilennysteknologia, joka pidentƤƤ kƤyttƶaikaa jopa 25 % ja kaksinkertaistaa akun kƤyttƶiƤn. Patentoitu āACTIVCELLā¢ā-teknologia takaa maksimaalisen suorituskyvyn ja akun optimaalisen suojauksen. āPWRCORE 20ā¢ā -akut ja -laturit ovat 100 % yhteensopivia ja niitƤ voi kƤyttƤƤ joustavasti kaikissa SKIL āPWRCORE 20ā¢ā -malliston sƤhkƶtyƶkaluissa ja puutarhatyƶkaluissa.
Tekniset tiedot
| Performance Level | SUURI SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Ei |
| LED-valo | KyllƤ |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikƤyttƶƶn |
| EAN | 8719643001405 |
| Order Number | MF1E3620AA |
| Pistoketyyppi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Akun kapasiteetti | 2.5 Ah |
| JƤnnite/taajuus (latauslaite) | 220-240V/50-60Hz |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Kuormittamaton nopeus (rpm) | 11000-16000 |
| JƤnnite | 20 V Max |
| Latausvirta | 2.4 A |
| Akkujen lukumƤƤrƤ | 1 |
| Nettopaino ilman akkua | 1 kg |
| VirtalƤhde | AkkukƤyttƶinen (johdoton) |
| Nettopaino, sis. akun | 1.4 kg |
| Värähtelykulma vasen/oikea | 1.8 ° |
| ĆƤnenpaine | 85.0 dB |
| Melutason epƤvarmuus (K) | 3.0 dB |
| Värinän epävarmuus (K) | 1.5 m/s² |
| ĆƤniteho | 96.0 dB |
| Tärinäarvo (hionta) | 3.7 m/s² |
| Latausaika | 1.25 h |
Pakkaus sisƤltƤƤ
- SKIL 3620 -akkumonitoimityƶkalu
- ā20V Maxā (18 V) 2,5 Ah:n āKEEPCOOLā¢ā-litiumioniakku (1 kpl)
- Laturi (3122 AA)
- Hiomapaperit (3x gr60, 3x gr120, 3x gr180)
- Hiomapohjalevy
- SegmenttisahanterƤ HCS
- Kaksoismetalli-upotussahanterƤ
- Syvyydenrajoitin
- PƶlynimuriliitƤntƤ
- Kuusioavain
- KƤyttƶohje
Saatavilla olevat asiakirjat tƤstƤ tyƶkalusta




































