Akkuiskuporakoneen ja akkukulmahiomakoneen (työkaluyhdistelmä)




- Akkuiskuporakoneen ja akkukulmahiomakoneen työkaluyhdistelmä
- Litiumioniteknologia: ei muisti-ilmiötä eikä varauksen itsetyhjenemistä ja aina valmis käyttöön
- Patentoitu ilmaisin näyttää akun lataustilan kätevästi
- 3020 - 3 toimintoa: ruuvaus, poraus ja iskuporaus
- 3020 – Iskuporaustoiminto tiilen poraukseen
- 3920 – Tehokas ”20V Max” (18 V) ‑akkukulmahiomakone helppoon ja tarkasti hallittuun hiontaan tai leikkaamiseen
- 3920 – Pehmeä käynnistys ja vaiheittainen kiihdytys maksiminopeuteen, ei takapotkua
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa – mukaan lukien taskulampputilan – ja automaattinen sammutus, varmistaa työkappaleen hyvän näkyvyyden.
Tutustu ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Litiumioniakulla varustetun akkuiskuporakoneen ja akkukulmahiomakoneen työkaluyhdistelmä
”20V Max” (18V) SKIL 3020 -akkuiskuporakone on ihanteellinen puun ja metallin sekä jopa muurauksen poraamiseen ja voimaa vaativiin ruuvaustöihin. 17-asentoinen vääntömomentin säätö takaa tarkat työtulokset. Toimintatavan valitsimella helppo vaihtaa ruuvaamisen, poraamisen ja iskuporaamisen välillä. ”20V Max” (18V) SKIL 3920 on voimakas, 115 mm:n hiomalaikkoja käyttävä akkukulmahiomakone. Tämä työkalu on ihanteellinen valinta mukavaan ja tarkasti hallittuun hiontaan ja leikkaamiseen. ”Clic”-järjestelmän ansiosta voit säätää suojusta helposti ilman avainta ja ohjata näin kipinät haluamaasi suuntaan. Sivukahva voidaan säätää kolmeen eri asentoon suoritettavan työn mukaan. SKIL 3354 EA ‑työkaluyhdistelmä koostuu kahdesta työkalusta, kantolaukusta, yhdestä ”20V Max” (18V) 4,0Ah:n ”Keep Cool™” ‑akusta, yhdestä ”20V Max” (18V) 2,0Ah:n ”Keep Cool™” ‑akusta ja pikalaturista.
”PWRCORE 20™”: alan johtavaa edistyksellistä akkuteknologiaa kaikkien SKIL ”20V Max” ‑työkalujen virransyöttöön
”PWRCORE 20™” -järjestelmä koostuu alan johtavasta edistyksellistä akku- ja laturiteknologiasta sekä innovatiivisista toiminnoista, jotka ovat todella ainutlaatuisia, esim. patentoitu akkujen ”KEEPCOOL™”-viilennysteknologia, joka pidentää käyttöaikaa jopa 25 % ja kaksinkertaistaa akun käyttöiän. Patentoitu ”ACTIVCELL™”-teknologia takaa maksimaalisen suorituskyvyn ja akun optimaalisen suojauksen. ”PWRCORE 20™” -akut ja -laturit ovat 100 % yhteensopivia ja niitä voi käyttää joustavasti kaikissa SKIL ”PWRCORE 20™” -malliston sähkötyökaluissa ja puutarhatyökaluissa.
Tekniset tiedot
| Performance Level | SUURI SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Ei |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
| EAN | 8719643005267 |
| Order Number | CK1E3354EA |
| Pistoketyyppi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Akun kapasiteetti | 2.0 4.0 Ah |
| Jännite/taajuus (latauslaite) | 220-240V~50/60Hz |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Jännite | 20 V Max |
| Latausvirta | 2.4 A |
| Virtalähde | Akkukäyttöinen (johdoton) |
| Latausaika | 1 h |
Pakkaus sisältää
- SKIL 3020 ‑akkuiskuporakone
- SKIL 3920 -akkukulmahiomakone
- ”20V Max” (18 V) 4,0 Ah:n ”KEEPCOOL™”-litiumioniakku (1 kpl)
- ”20V Max” (18 V) 2,0 Ah:n ”KEEPCOOL™”-litiumioniakku (1 kpl)
- Laturi (3122 AA)
- Kantolaukku
- Kaksipäinen ruuvauskärki
- Vyöpidike
- Laikansuojus
- Sivukahva
- Istukan avain
- Käyttöohjekirja (3x)

































