7-osainen akkusarja




- Litiumioniteknologia: ei muisti-ilmiötä eikä varauksen itsetyhjenemistä ja aina valmis käyttöön
- Hiiliharjaton SKIL 3060 -akkuiskuporakone
- Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3230 -akkuiskuruuvinväännin
- Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3650 ‑akkumonitoimityökalu
- Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3550 ‑akkupyörösaha
- Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3930 ‑akkukulmahiomakone
- SKIL 3155 akku-LED-kohdevalo
- Langaton SKIL 3152 USB-latausadapteri
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa – mukaan lukien taskulampputilan – ja automaattinen sammutus, varmistaa työkappaleen hyvän näkyvyyden.
Tutustu ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Monikäyttöinen 7-osainen yhdistelmäakkusarja
”20V Max” (18 V) SKIL 3351 -yhdistelmäsarja koostuu seitsemästä tehokkaasta työkalusta, joilla saat työn tehdyksi. Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3060 -akkuporakone sopii vaativiin ruuvaustöihin sekä poraamiseen puuhun ja metalliin. Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3230 -akkuiskuruuvinväännin on tehokas työkalu suurten ruuvien ja pulttien vaivattomaan kiinnittämiseen ja irrottamiseen. Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3650 -akkumonitoimityökalu sopii moniin eri töihin, kuten hiontaan, sahaamiseen ja leikkaamiseen. Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3550 -akkupyörösaha on ihanteellinen tarkkaan sahaukseen. Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3930 -akkukulmahiomakone helppoon ja tarkasti hallittuun hiontaan ja leikkaukseen. Akkukäyttöinen SKIL 3155 on kirkas LED-työvalo, joka varmistaa, että valoa on käytettävissä siellä, missä sitä tarvitset tee se itse -töidesi aikana. Lisäksi langaton SKIL 3152 -USB-latausadapteri käy kaikkien sähkölaitteiden lataamiseen. Litiumioniteknologia: ei muisti-ilmiötä, ei latauksen itsepurkautumista ja työkalut aina valmiina käyttöön. SKIL 3351 EA -yhdistelmäsarja koostuu kantolaukusta, seitsemästä työkalusta ja niiden lisävarusteista, kolmesta ”20V Max” (18 V) 4,0 Ah ”Keep Cool™” -akusta ja pikalaturista.
”PWRCORE 20™”: alan johtavaa edistyksellistä akkuteknologiaa kaikkien SKIL ”20V Max” ‑työkalujen virransyöttöön
”PWRCORE 20™” -järjestelmä koostuu alan johtavasta edistyksellistä akku- ja laturiteknologiasta sekä innovatiivisista toiminnoista, jotka ovat todella ainutlaatuisia, esim. patentoitu akkujen ”KEEPCOOL™”-viilennysteknologia, joka pidentää käyttöaikaa jopa 25 % ja kaksinkertaistaa akun käyttöiän. Patentoitu ”ACTIVCELL™”-teknologia takaa maksimaalisen suorituskyvyn ja akun optimaalisen suojauksen. ”PWRCORE 20™” -akut ja -laturit ovat 100 % yhteensopivia ja niitä voi käyttää joustavasti kaikissa SKIL ”PWRCORE 20™” -malliston sähkötyökaluissa ja puutarhatyökaluissa.
Tekniset tiedot
| Performance Level | SUURI SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Ei |
| Warranty | 5 vuoden laitetakuu kotikäyttöön, 1 vuoden laitetakuu ammattikäyttöön |
| EAN | 8719643003270 |
| Order Number | CK1E3351EA |
| Pistoketyyppi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Akun kapasiteetti | 4.0 Ah |
| Jännite/taajuus (latauslaite) | 220-240V/50-60Hz |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Tiedot | Lisätietoja yksittäisistä tuotteista |
| Jännite | 20 V Max |
| Latausvirta | 2.4 A |
| Virtalähde | Akkukäyttöinen (johdoton) |
| Latausaika | 2 h |
Pakkaus sisältää
- Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3060 -akkuporakone ja lisävarusteet
- Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3230 -akkuiskuruuvinväännin ja lisävarusteet
- Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3650 -akkumonitoimityökalu ja lisävarusteet
- Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3550 -akkupyörösaha ja lisävarusteet
- Harjattomalla moottorilla varustettu SKIL 3930 -akkukulmahiomakone ja lisävarusteet
- SKIL 3155 akku-LED-kohdevalo
- Langaton SKIL 3152 USB-latausadapteri
- Akku (”20V Max” 4,0 Ah litiumioni) ”KEEPCOOL™”-teknologialla (3 kpl)
- Laturi (3122 AA)
- Kantolaukku
- Käyttöohjekirja (8x)
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta






































