Hiiliharjaton Akkutuuletin

Rajoitettu erä



- Digitaalinen hiiliharjaton moottori: entistä voimakkaampi ja tehokkaampi sekä kymmenen kertaa pidempi käyttöikä
- Soveltuu ahtaisiin tiloihin ja matkakäyttöön
- Kiinnitä 15-40 mm:n paksuisiin pintoihin kätevällä nipistimellä
- Eri suuntiin kääntyvä pää
- USB-C-tulo, joka mahdollistaa käytön ilman akkua
- 2 nopeusasetusta käyttökohteen mukaiseen säätöön
- Käyttöaika jopa 14 tuntia
- 10,16 cm:n siipi
- Maks. ilmantuotto 340 m3/h
- Maks. puhallusnopeus 18 km/h
- Yli 100 vuotta luotettavaa SKIL-laatua
- Arvosana 4,7/5 tähteä yli 500 asiakkaalta
- Tilaa ennen klo 17.00 = lähetetään tänään
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat

Digitaaliset harjattomat moottorit
Uusin huipputekniikka on olennainen osa jokaista SKIL-työkalua. Kompaktit, digitaaliset harjattomat moottorimme antavat enemmän voimaa ja tehoa sekä pidemmän käyttöiän harjallisiin moottoreihin verrattuna.
Tutustu Digitaaliset harjattomat moottorit

PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Nipistimellä varustettu hiiliharjaton akkutuuletin on tehokas ja kätevä
Hiiliharjaton SKIL 3163 -akkutuuletin on varustettu eri suuntiin kääntyvällä päällä, joten voit ohjata ilmavirtaa tarpeen mukaan. Sen kompakti koko mahdollistaa tuulettimen käytön ahtaissa tiloissa, joten se on optimaalinen varustus myös työmatkoilla. Kuten kaikki muutkin SKIL 20V Max -akkutyökalut, tämä malli saa voimansa alan johtavasta, edistyksellisestä PWRCORE 20™ -akku- ja laturiteknologiasta. PWRCORE 12™ -akut ovat yhteensopivia myös tämän laitteen kanssa. Digitaalinen hiiliharjaton moottori on entistä voimakkaampi ja tehokkaampi ja se tarjoaa kymmenen kertaa pidemmän käyttöiän hiiliharjalliseen moottoriin verrattuna.Tässä kiinnitysnipistimellä varustetussa akkutuulettimessa on kaksi nopeusporrasta, mikä mahdollistaa viilennysvaikutuksen kätevän säädön. Nopeusasetusten hallinnalla voit myös säästää energiaa ja pidentää akun käyttöaikaa.SKIL 3163:n käyttöaika 2,0 Ah:n 20V Max -akulla on jopa 14 tuntia, mikä takaa tehokkaan ja pitkäkestoisen viilennyksen. Kätevä nipistin mahdollistaa kiinnityksen 15-40 mm:n paksuisiin pintoihin.Tuuletinta voidaan käyttää monissa eri käyttökohteissa, mukaan lukien toimistossa, rannalla tai ulkotöiden parissa.Akku ja laturi eivät sisälly pakettiin.
”PWRCORE 20™”: alan johtavaa edistyksellistä akkuteknologiaa kaikkien SKIL ”20V Max” ‑työkalujen virransyöttöön
”PWRCORE 20™” -järjestelmä koostuu alan johtavasta edistyksellistä akku- ja laturiteknologiasta sekä innovatiivisista toiminnoista, jotka ovat ainutlaatuisia, esim. patentoitu akkujen ”KEEPCOOL™”-viilennysteknologia, joka pidentää käyttöaikaa jopa 25% ja kaksinkertaistaa akun käyttöiän. Patentoitu ”ACTIVCELL™”-teknologia takaa maksimaalisen suorituskyvyn ja akun optimaalisen suojauksen. ”PWRCORE 20™” -akut ja -laturit ovat 100% yhteensopivia ja niitä voi käyttää joustavasti kaikissa SKIL ”PWRCORE 20™” -malliston sähkötyökaluissa ja puutarhatyökaluissa.
Tekniset tiedot
| Performance Level | SUURI SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Jännite | 20 V Max |
| Nettopaino ilman akkua | 0.47 kg |
| Ilman maks. nopeus | 18 km/h |
| Liitäntä | USB-C |
| Puhaltimen pään halkaisija (") | 4 in |
| Puhaltimen pyörimisnopeus | 2900 |
| Max. käyttöaika | Jopa 14 tuntia (”20V Max”, 2,0 Ah) |
| Virtalähde | Akkukäyttöinen (johdoton) |
| Jännite (volt) | 12 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Kyllä |
| Warranty | 5 vuoden laitetakuu kotikäyttöön, 1 vuoden laitetakuu ammattikäyttöön |
| Muuttuva nopeus | Kyllä |
| EAN | 4894863201362 |
| Order Number | VA1E3163CA |
| Ääniteho | 54 dB |
Pakkaus sisältää
- Nipistimellä varustettu SKIL 3163 -akkutuuletin
- Käyttöohje
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta
































