20V Max 2,0 Ah:n USB-C PWRASSIST™-akku ja 45 W:n USB-C PD -laturi

Varastossa



- PWRASSIST™: akussa on sisäänrakennettu 100 W:n USB-C PD 3.0 -portti
- Sisäänrakennettu USB-C-portti mahdollistaa nopean kaksisuuntaisen latauksen. Sillä voi ladata akun itsensä tai mobiililaitteita, kuten puhelimen, tabletin tai jopa kannettavan tietokoneen
- 45 W:n Power Delivery -laturi: lataa sekä PWRASSIST™ USB-C -yhteensopivia SKIL-akkuja että mobiililaitteita
- Sisältää 1 metrin pituisen USB-C:n ja USB-C:n yhdyskaapelin
- Yli 100 vuotta luotettavaa SKIL-laatua
- Arvosana 4,7/5 tähteä yli 500 asiakkaalta
- Tilaa ennen klo 17.00 = lähetetään tänään
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™PWRASSIST™
Sinun ei tarvitse rajoittaa SKIL-akkujasi SKIL-sähkötyökalujen käyttöön. PWRASSIST™-akku ja PWRASSIST™-USB-adapteri mahdollistavat puhelimien ja tablettien lataamisen missä tahansa.
Tutustu PWRASSIST™

ACTIVCELL™
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa – mukaan lukien taskulampputilan – ja automaattinen sammutus, varmistaa työkappaleen hyvän näkyvyyden.
Tutustu ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Tehokas akku integroidulla ‘PWRASSIST™’ USB-C-liitännällä
Uusi PWRASSIST™ 3143 (2,0Ah) akku sisältää integroidun 100W USB-C-portin. USB-C-portti mahdollistaa kaksisuuntaisen pikalatauksen sekä akulle itselleen että monille mobiililaitteille, kuten puhelimille, tableteille ja jopa kannettaville tietokoneille. Akkua voi ladata USB-C-laturilla, ja olemassa olevat SKIL PWRCORE 20™ -laturit ovat myös 100% yhteensopivia. Pulsoivat USB-C LED-valot antavat selkeän palautteen siitä, lataako vai purkaako USB-C-portti parhaillaan. Akun varauksen ilmaisin näyttää kätevästi jäljellä olevan virran määrän. Akku toimitetaan monikäyttöisen suojakuoren kanssa, joka toimii myös puhelintelineenä ja seinäkiinnikkeenä. Tämä tehokas 20V Max PWRASSIST™ 2,0Ah litiumioniakku on osa PWRCORE 20™ -järjestelmää ja tarjoaa erinomaista tehoa ja suorituskykyä. PWRCORE 20™ -järjestelmä koostuu alan johtavasta akku- ja laturiteknologiasta sekä innovatiivisista ominaisuuksista, joita ei löydy muualta – kuten patentoidusta KEEPCOOL™ jäähdytysteknologiastamme, joka pidentää käyttöaikaa jopa 25% ja kaksinkertaistaa akun käyttöiän. Patentoitu ACTIVCELL™ -teknologia varmistaa maksimaalisen suorituskyvyn ja optimaalisen akun suojauksen.
Nopea ja tehokas lataus SKIL PWRASSIST™ akuille ja muille mobiililaitteille
45W SKIL 3143 Power Delivery -laturi sisältää USB-C PD 3.0 -portin, joka lataa SKIL PWRASSIST™ 2.0Ah USB-C -akun nopeasti vain 55 minuutissa. Se ei ainoastaan lataa SKIL USB-C akkuja nopeasti, vaan myös kätevästi lataa mobiililaitteita, kuten puhelimia ja kannettavia tietokoneita, minimoiden seisokkiajan ja maksimoiden tuottavuuden. Useilla EU-, UK- ja US-adaptereilla varustettu laturi tarjoaa erinomaisen joustavuuden kotona ja matkoilla.
Tekniset tiedot
| Performance Level | SUURI SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Kaksi mekaanista nopeutta | Ei |
| Lähtöjännite (V) | 20 V |
| Akun nettopaino | 0.39 kg |
| Max. USB-portin lähtövirta (yhteensä) | 100 A |
| USB-porttien määrä | 1 |
| Akun/pariston kenno | 5S1P |
| Jännite (V) | 20 V |
| Jännite | 20 V Max |
| Akun kapasiteetti | 2 Ah |
| Latausvirta | 2.25 A |
| Maks. latausvirta | 5 A |
| EAN | 4894863202697 |
| Order Number | BC1E3143AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Ei |
| Nopeudensäätökytkin | Ei |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
| Latausaika | 1 h |
Pakkaus sisältää
- SKIL 3142 USB-C PWRASSIST™ 2,0 Ah:n 20V Max -litiumioniakku KEEPCOOL™-teknologialla
- SKIL 3141 45 W:n USB-C Power Delivery (PD) -laturi
- 1 metrin pituinen USB-C:n ja USB-C 3A:n yhdyskaapeli
- Akkukuori
- Käyttöohje
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta

































