Akku (20V Max 2,0 Ah KEEPCOOL™ litiumioni) ja laturi

Varastossa



- Patentoitu ilmaisin näyttää akun lataustilan kätevästi
- Yli 100 vuotta luotettavaa SKIL-laatua
- Arvosana 4,7/5 tähteä yli 500 asiakkaalta
- Tilaa ennen klo 17.00 = lähetetään tänään
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa – mukaan lukien taskulampputilan – ja automaattinen sammutus, varmistaa työkappaleen hyvän näkyvyyden.
Tutustu ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Tässä erittäin tehokkaassa 20V Max 2,0 Ah -akussa on lataustilan LED-merkkivalo ja ylivertainen litiumioniteknologia, mikä estää muisti-ilmiön ja itsepurkautumisen ja pitää koneen aina käyttövalmiina. Keep Cool™ -akkuteknologia merkitsee 25 % pitempää käyttöaikaa ja 2 kertaa pitempää käyttöikää. ACTIVCELL™-teknologia optimoi tehokkuuden, estää ylikuumenemisen ja maksimoi akun suorituskyvyn. 20V Max -akkulaturi lataa mukana toimitetun akun täyteen tunnissa.
Tekniset tiedot
| Performance Level | AINUTLAATUINEN SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Virtalähde | Verkkovirta (johdollinen) |
| Kaksi mekaanista nopeutta | Ei |
| Lähtöjännite (V) | 22 V |
| Tulojännite | 220-240 V |
| MItem attributeeihin | Kaikki 'PWRCORE 20™' työkalut ja akut |
| Akun/pariston kenno | Litiumioni |
| Jännite | 20 V Max |
| Akun kapasiteetti | 2.0 Ah |
| Latausvirta | 2.4 A |
| EAN | 4894863202567 |
| Order Number | BC1E3136AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Ei |
| Nopeudensäätökytkin | Ei |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
| Latausaika | 1 h |
Pakkaus sisältää
- Akku (20V Max 2,0 Ah litiumioni) KEEPCOOL™-teknologialla
- Laturi 3122 AA
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta

































