3128 AA
Kaksoislaturi 2 x 20V Max
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 108.61ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Älä tuhlaa aikaa, vaan ryhdy työhön.
Tämä 20V Max ‑akkukaksoislaturi lataa 2,5 Ah:n Keep Cool™ ‑akut 75 minuutissa ja 4,0 Ah:n Keep Cool™ ‑akut kahdessa tunnissa. Ja mikä parasta: akut ladataan samanaikaisesti rinnakkaislataustoiminnon ansiosta!
Tekniset tiedot
| Performance Level | EDISTYNYT SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Pistoketyyppi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Kaksi mekaanista nopeutta | Ei |
| Lähtöjännite (V) | 2 x 20 V |
| Tulojännite | 220-240/50-60Hz V |
| MItem attributeeihin | Kaikki 'PWRCORE 20™' akut |
| Pakkaus | 1 |
| Latausvirta | 2.4 A |
| EAN | 8719643004697 |
| Order Number | CR1E3128AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Ei |
| Nopeudensäätökytkin | Ei |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
Pakkaus sisältää
- Kaksoislaturi 2 x 20V Max (18V)
- Käyttöohje
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 4.09ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>



































