Akut (”20V Max” 5,0 Ah ”KEEPCOOL™” litiumioni) ja ”PWRJUMP™”-laturi




- Patentoitu ilmaisin näyttää akun lataustilan kätevästi
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™PWRJUMP™
Nopeampi akkujen latausaika vähentää keskeytyksiin kuluvaa aikaa. Lataa SKIL 20V Max PWRCORE 20™ -litiumioniakut nopeasti, niin pääset jatkamaan töitä hetkessä.
Tutustu PWRJUMP™

ACTIVCELL™
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa – mukaan lukien taskulampputilan – ja automaattinen sammutus, varmistaa työkappaleen hyvän näkyvyyden.
Tutustu ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Nämä tehokkaat ”20V Max” (18 V) 5,0 Ah:n akut varaustason LED-ilmaisimella tarjoavat ylivertaista litiumioniteknologiaa, minkä ansiosta niissä ei ole muisti-ilmiötä eikä varauksen itsetyhjenemistä, joten ne ovat aina käyttövalmiina. ”PWRCORE 20™” -järjestelmä koostuu alan johtavasta edistyksellisestä akku- ja laturiteknologiasta ja se sisältää innovatiivisiia ja ainutlaatuisia ominaisuuksia, esim. patentoidun akkujen ”KEEPCOOL™”-viilennysteknologian, joka pidentää käyttöaikaa jopa 25 % ja kaksinkertaistaa akun käyttöiän. Patentoitu ”ACTIVCELL™”-teknologia takaa maksimaalisen suorituskyvyn ja akun optimaalisen suojauksen. ”PWRCORE 20™” -akut ja -laturit ovat 100 % yhteensopivia ja niitä voi käyttää joustavasti kaikissa SKIL ”PWRCORE 20™” -malliston sähkötyökaluissa ja puutarhatyökaluissa. ”PWRJUMP™”-laturi tarvitsee vain 20 minuuttia ladatakseen 5,0 Ah:n ”PWRCORE 20™” -akut 40 % lataustasoon.
Tekniset tiedot
| Performance Level | AINUTLAATUINEN SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Kaksi mekaanista nopeutta | Ei |
| Lähtöjännite (V) | 21 V |
| Tulojännite | 220-240 V |
| MItem attributeeihin | Kaikki 'PWRCORE 20™' työkalut ja akut |
| Akun/pariston kenno | Litiumioni |
| Jännite | 20 V Max |
| Akun kapasiteetti | 5 Ah |
| Latausvirta | 6 A |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Ei |
| Nopeudensäätökytkin | Ei |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
| Latausaika | 1 h |
Pakkaus sisältää
- Akku (”20V Max” 5,0 Ah litiumioni) ”KEEPCOOL™”-teknologialla (2 kpl)
- ”PWRJUMP™”-laturi 3123 AA
- Käyttöohje
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta

































