Akut (20V Max 2,0 & 4,0 Ah KEEPCOOL™ litiumioni) ja laturi

Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa – mukaan lukien taskulampputilan – ja automaattinen sammutus, varmistaa työkappaleen hyvän näkyvyyden.
Tutustu ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Erittäin tehokkaissa 20V Max 2,0 Ah ja 4,0 Ah -litiumioniakuissa on lataustilan LED-merkkivalo. Yhdistelmä estää muisti-ilmiön ja akun itsetyhjenemisen sekä takaa jatkuvan käyttövalmiuden. Keep Cool™ -akkuteknologia merkitsee 25 % pitempää käyttöaikaa ja 2 kertaa pitempää käyttöikää. ACTIVCELL™-teknologia optimoi tehokkuuden, estää ylikuumenemisen ja maksimoi akun suorituskyvyn. 20V Max -akkulaturi lataa akut yhdessä ja kahdessa tunnissa.
Tekniset tiedot
| Performance Level | AINUTLAATUINEN SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Pistoketyyppi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Kaksi mekaanista nopeutta | Ei |
| Lähtöjännite (V) | 20 V |
| Tulojännite | 220-240/50-60Hz V |
| MItem attributeeihin | Kaikki 'PWRCORE 20™' työkalut ja akut |
| Akun/pariston kenno | Li-Ion |
| Jännite | 20 V Max |
| Akun kapasiteetti | 2.0 & 4.0 Ah |
| Latausvirta | 2.4 A |
| EAN | 8719643003706 |
| Order Number | BC1E3114BA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Ei |
| Nopeudensäätökytkin | Ei |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
Pakkaus sisältää
- Akku (20V Max 2,0 Ah litiumioni) KEEPCOOL™-teknologialla (1 kpl)
- Akku (20V Max 4,0 Ah litiumioni) KEEPCOOL™-teknologialla (1 kpl)
- Laturi 3122 AA
- Käyttöohje
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta





































